آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فروش اسیلوسکوپ ۲۰مگاهرتزی صا-۸۲۰۲

محیاجان

کاربر
2019-12-11
437
992
زاهدان
سلام دوستان
اسکوپ آنالوگ صا ۸۲۰۲ صحیح و سالم بفروش میرسه قیمت پایه یک میلیون و پانصد
دوستان قیمت بدن هرکی قیمتش بالاتر باشه انشالله نصیبش بشه
ضمنا با ماژول dso138 معاوضه میکنم به تناسب قیمت
سپاس
۲۰۲۱۰۸۲۱_۰۲۱۲۲۹.png

Screenshot_20210821-190354.jpg

آخرین ویرایش:

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,825
7,759
جنت شهر
سلام دوستان
اسکوپ آنالوگ صا ۸۲۰۲ صحیح و سالم بفروش میرسه قیمت پایه یک میلیون و پانصد
دوستان قیمت بدن هرکی قیمتش بالاتر باشه انشالله نصیبش بشه
ضمنا با ماژول dso138 معاوضه میکنم به تناسب قیمت
سپاس
سلام
لطفا عکس مطابق با قوانین ویرایش بفرمائید .ممنون
8 . قرار دادن حداقل يک تصوير واضح از کالا يا کالاهايي که براي فروش ارائه شده اند همراه با نام کاربري ، تاريخ هجري شمسي در همان روز ايجاد تاپيک ، و آدرس سايت irantk.ir در کنار کالا الزامي مي باشد .برای کالای نو و اکبند میتوانید از ارشیو و عکسهای اینترنتی استفاده کنید ولی برای کالاهای کارکرده و دست دوم حتما باید عکس از خود کالا باشد
مطالب قید شده باید روی یک کاغذ کنار کالا نوشته شده و این کاغذ کنار کالا قرار داده شده و اقدام به عکس گرفتن از کالا نمایید ، نوشتن مطالب قید شده بوسیله نرم افزار روی تصویر پذیرفته نمی شود و تاپیک حذف خواهد شد .

محیاجان

کاربر
2019-12-11
437
992
زاهدان
سلام
لطفا عکس مطابق با قوانین ویرایش بفرمائید .ممنون
8 . قرار دادن حداقل يک تصوير واضح از کالا يا کالاهايي که براي فروش ارائه شده اند همراه با نام کاربري ، تاريخ هجري شمسي در همان روز ايجاد تاپيک ، و آدرس سايت irantk.ir در کنار کالا الزامي مي باشد .برای کالای نو و اکبند میتوانید از ارشیو و عکسهای اینترنتی استفاده کنید ولی برای کالاهای کارکرده و دست دوم حتما باید عکس از خود کالا باشد
مطالب قید شده باید روی یک کاغذ کنار کالا نوشته شده و این کاغذ کنار کالا قرار داده شده و اقدام به عکس گرفتن از کالا نمایید ، نوشتن مطالب قید شده بوسیله نرم افزار روی تصویر پذیرفته نمی شود و تاپیک حذف خواهد شد .

درود
ضمن عذرخواهی چون تا الان خرید یا فروشی نداشتم از قوانین مطلع نبودم تصاویر پست اول ویرایش شد
سپاس

آخرین ویرایش:

mehdi kardouni

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام دوست عزیز
درست می فرمایید در موردش تاپیک داشتم
ولی به کارم نمیاد می‌خوام ماژول dso138 بگیرم
سپاس

با سلام

شما صاحب اختیارید
اما ما که 400 مگاهرتزی داریم در بسیاری موارد احساس نیاز میکنیم

حال dso138 دویست کیلوهرتزی که از 100 کیلوهرتز شروع به خراب نشان دادن شکل موج میکند را چه سود ؟

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
سلام دوست عزیز
درست می فرمایید در موردش تاپیک داشتم
ولی به کارم نمیاد می‌خوام ماژول dso138 بگیرم
سپاس
با سلام به همکار عزیز به نظر من حیف هست این اسکوپ را بفروشی هم فرکانسش وهم با استفاده از پراپ ضریب 10 می توان ولتاز بالاتری را به ان اعمال کرد ماژول DSO138نسبت به این فرکانس وکارایی پایینتری دارد فقط باید کار کردن با اسکوپ را خوب یاد بگیری به نظر من به خاطر شغل شما که تعمیرات دستگاهای اینورتری است اسکوپ بسیار به کار می اید باز نظر خودتان چه باشد

محیاجان

کاربر
2019-12-11
437
992
زاهدان
با سلام به همکار عزیز به نظر من حیف هست این اسکوپ را بفروشی هم فرکانسش وهم با استفاده از پراپ ضریب 10 می توان ولتاز بالاتری را به ان اعمال کرد ماژول DSO138نسبت به این فرکانس وکارایی پایینتری دارد فقط باید کار کردن با اسکوپ را خوب یاد بگیری به نظر من به خاطر شغل شما که تعمیرات دستگاهای اینورتری است اسکوپ بسیار به کار می اید باز نظر خودتان چه باشد

درود
ضمن تشکر از نظر شما عزیزان از فروش منصرف شدم
فرکانس کاری دستگاهای جوش اینورتری با تکنولوژیIGBT بین ۴۰ تا ۵۰ کیلو هرتز با شکل موج مربعی
ولی فرکانس کاری دستگاه های جوش با تکنولوژی ماسفت بدلیل سرعت بالای سویچ زنی ماسفت بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ کیلو هرتز با شکل موج سینوسی هست ماژول DSO 138 جواب میده ولی این اسکوپ به مراتب از ۱۳۸ بهتره تنها مزیت اسکوپ دیجیتال اینکه نیازی به حساب و کتاب شکل موج نیست تا محدود فرکانس محاسبه بشه
سپاس

مندیش

کاربر
درود
فرکانس کاری دستگاهای جوش اینورتری با تکنولوژیIGBT بین ۴۰ تا ۵۰ کیلو هرتز با شکل موج مربعی
ولی فرکانس کاری دستگاه های جوش با تکنولوژی ماسفت بدلیل سرعت بالای سویچ زنی ماسفت بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ کیلو هرتز با شکل موج سینوسی هست ماژول DSO 138 جواب میده ولی این اسکوپ به مراتب از ۱۳۸ بهتره تنها مزیت اسکوپ دیجیتال اینکه نیازی به حساب و کتاب شکل موج نیست تا محدود فرکانس محاسبه بشه
سپاس
سلام همکار عزیز ، بسیار کار پسندیده ای کردی ، وجود اسکوپ آنالوگ برای تعمیرات smps از نون شب هم واجب‌تر است ، البته خیلی بهتر میشه اگه یک اسکوپ یا فرکانس متر دیجیتال هم تو کارگاه باشه ، هم دستمون تو عیب یابی پر تره و هم کلی ایده طراحی رو میشه باهاشون انجام داد . موفق باشید.

مندیش

کاربر
درود
سپاس
سلام همکار عزیز ، بسیار کار پسندیده ای کردی ، وجود اسکوپ آنالوگ برای تعمیرات smps از نون شب هم واجب‌تر است ، البته خیلی بهتر میشه اگه یک اسکوپ یا فرکانس متر دیجیتال هم تو کارگاه باشه ، هم دستمون تو عیب یابی پر تره و هم کلی ایده طراحی رو میشه باهاشون انجام داد . موفق باشید.

بالا