آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: جایگزینی 60n60 به جای40n60

fazilatii

کاربر
2010-10-20
142
450
اصفهان
میتونی نو هر گروه یک عدد 40n60 یا 60n60 بذاری و با آمپر پایین و با برق 110 یا لامپ تست سری رشته ای 100 وات قدیمی دستگاه را روشن کن و با کمک یک سیم فقط تست جرقه ار خروجی بگیر و بعد آمپر دستگاه را زیاد کن و تست جرقه بگیر اینبار دستگاه بخاطر سری بودن با لامپ خاموش روشن میشه و نشون دهنده سلامت دستگاه هست بعدا دستگاه را خاموش کن و چهار تا IGBT بعدی را نصب کن و باز هم مراحل بالا را تکرار کن و بعد از مطمئن شدن از سلامت دستگاه با برق 220 ولت دستگاه را روشن کن و باهاش جوشکاری کن
تذکر : قبل از نصب IGBT ها حتما برد درایو و قسمت فرکانس ساز را با اسیلوسکوپ تستش کن تا فرکانسی که جهت راه اندازی IGBT ها میسازه طبق الگوی استاندارد باشه وگرنه باعث سوختگی قطعات میشه و هزینه بالا میره .... میتونی برای اینکار برد بالایی دستگاه را با منبع تغذیه 24 ولت خارجی راه اندازی کنی و خروجی درایو را تست کنی

مندیش

کاربر
این قطعه ش کلا فرق داره ... چهارتا پایه داره اینو چطور میشه رو برد بجای 40n60 میگی بندازه ؟
سلام وقت بخیر ، منظور من المان های زیر بود که شامل 40nc60 و 40n60a4 و 40nf60 می شوند ، که دیود داخلی اولترا فست ندارند ودر دستگاه های رسب (ره آوران صنعت برق) و چند مدل اروپای شرقی استفاده میشه ،
من دیتا شیت یکی از این قطعه ها رو آپلود کردم تا همکاران متوجه باشند نمی توانند از هر قطعه ای به صرف داشتن 40n60 یا 60n60 استفاده کنند و باید از معنی و مشخصات: پیشوند ، میانوند و پسوند قطعات اطلاعات کامل و کافی داشته باشند .
شما پکیج دیگه ای از 40nc60
رو نمایش دادید که کلا خارج از موضوع این تاپیک بود ، موفق باشید

پیوست‌ها

• 446.3 کیلوبایت بازدیدها: 79
آخرین ویرایش:

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,057
2,887
32
شما پکیج دیگه ای از 40nc60
رو نمایش دادید که کلا خارج از موضوع این تاپیک بود ، موفق باشید
خود شما این مورد رو در پست قبلی به کاربر علی آریا پیشنهاد دادید بنده که موضوع رو براتون باز کردم الان دارید موضوع رو کشش میدید ...

آخرین ویرایش:
بالا