آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: قطع تصویر آیفون ALDO-727M بعد از باز کردن در

hamalous

کاربر vip
کاربر
2006-11-26
4
2
با سلام،من یه آیفون تصویری مدل 727M آلدو دارم،قفل در حیاط رو برقی کردم،از موقعی که قفل در رو برقی کردم موقعی که در رو باز میکنم در حد چند ثانیه تصویر آبی میشه و بعد تصویر میاد دلیل این قضیه چیه و چطور میتونم برطرفش کنم ؟
یه سوال دیگه هم داشتم صدا از بیرون به داخل شنیده نمیشه و با ضربه زدن به آیفون (درست قسمتی که گوشی قرار میگیره) صدا درست میشه لطفا دلیل این موضوع رو هم بفرمایید ممنونم

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,269
13,143
Hamedan
درود، خودتون قفل رو تعویض کردین؟ اهل فن هستین ؟ 
به هر حال اگر با ضربه مشکل صدا برطرف میشه، یا قلع مردگی داره یا کلید هوک خرابه ویا سوکت 4یا 5سیم که از پنل میاد رو چک کنید احتمال قطعی پایه هاش دور از ذهن نیست 
آبی شدن تصویر :سوکت مذکور چک شود قطعی نداشته باشه سیم تصویر قطعی یا اتصالی نداشته باشه 
اطلاعات بیشتر خواستی 
شماره من در واتس آپ :09185782178

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamalous

hamalous

کاربر vip
کاربر
2006-11-26
4
2
ممنون از پاسخگوییتون ،آره خودم قفل رو عوض کردم،در حدی اطلاعات فنی دارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

amirgoogle

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-12-17
317
338
Fars.Iran
من هم تو خونه اقوام با یه ایفون آوین همین مشکل رو دارم به نظرم تغذیه 12 جواب جریان کشی لحظه ای رو نمیده و یه لحظه خاموش میشه دوستان نظر دیگه ای ندارن؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

ahmadddd200

کاربر vip
کاربر
2018-03-30
1
2
با سلام
اینکه با زدن دربازکن یک لحظه تصویر آبی میشه به علت جریان کشیدن قفل برقی از ترانس هست
برای رفع مشکل میتونید یک ترانس دیگه تهیه کنید و برق قفل برقی رو از اون بگیرید تا این مشکل دیگه پیش نیاد و برق پنل و قفل برقی از هم جدا باشه
در مورد اینکه صدا از بیرون به داخل نمیاد، احتمال زیاد کلید هوک معیوب شده و باید تعویض شه

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
با احترام
فرمایش ahmadddd200 کاملا درسته . ۱ مورد دیگه هم جابجا بسته شدن برق ac,DC هستش . یعنی ممکنه ولتاژ DC به درب بازکن بسته شده و دقیقا همین ایراد رو ایجاد میکنه .
سپاس

بالا