آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل تعمیر برد کنترل سرعت جارو برقی

arvin007

کاربر
2018-10-20
7
8
33
tehran
سلام خدمت دوستان گرامی
دوستان یه برد کنترل سرعت جاروبرقی هست که با زدن میکروسویچ سرعت کم و زیاد میشه و الان ic افزایش و کاهش سرعت سوخته و شماره ic هم پاک شده به نظرتون راهی برای تعمیرش هست

پیوست‌ها

• 1.3 مگابایت بازدیدها: 316
  • 1.2 مگابایت بازدیدها: 300

tarkan20

کاربر
2022-10-11
1
2
سلام دوستان منم به مشکل بر خوردم میشه از یه برد جارو برقی دیگه استفاده کرد میخوام ولوم کنم از برد جارو برقی سامسونگ استفاده کنم مخوام کلا قطع کنم یه برد هست ولوم داره

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام دوستان منم به مشکل بر خوردم میشه از یه برد جارو برقی دیگه استفاده کرد میخوام ولوم کنم از برد جارو برقی سامسونگ استفاده کنم مخوام کلا قطع کنم یه برد هست ولوم داره
سلام
بله میشه از یک برد دیگر استفاده کرد .
متشکرم

سلام وقت بخیر همکار گرامی ..از دیمر های بازاری استفاده کنید جواب میده..موفق باشید

manuch.

کاربر vip
کاربر
2020-10-26
25
23
لرستان

با درود بله از برد جارو دیگه با برد ولومی یا کشویی میشه استفاده کرد .

م نبی زاده

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-02-22
301
900
Iran
سلام خدمت دوستان گرامی
دوستان یه برد کنترل سرعت جاروبرقی هست که با زدن میکروسویچ سرعت کم و زیاد میشه و الان ic افزایش و کاهش سرعت سوخته و شماره ic هم پاک شده به نظرتون راهی برای تعمیرش هست

درود
تعمیر اینها معمولا بخاطر برنامه خور بودن آیسی غیر قابل تعمیره
البته با دو روش میشه حلش کرد
برنامه نویسی بشه روی یک میکرو نه چندان حرفه‌ای برای اجرای دستورات ساده (شاید براتون سخت باشه)
دوم اینکه از دیمر های آماده روی جاروبرقی های اوراقی استفاده کنید که این روش بنظرم راحتتر هست
روش اول صرفا بخاطر فابریک بودنش پیشنهاد شد.

3320119

کاربر vip
کاربر
2007-04-22
185
480
سلام وقت بخیر همکار گرامی ..از دیمر های بازاری استفاده کنید جواب میده..موفق باشید
درود
درصورت استفاده از بردهی اماده بازاری باید ترایاک رو با ترایاک 16 امپر اصلی جایگزین کنید
مثل ترایاک روی بردهای اوراقی جاروبرقیهای تو تعمیرگاه ها
ترایاک بازاری امپر خوبی ندارند وعموما خراب میشن

درود
درصورت استفاده از بردهی اماده بازاری باید ترایاک رو با ترایاک 16 امپر اصلی جایگزین کنید
مثل ترایاک روی بردهای اوراقی جاروبرقیهای تو تعمیرگاه ها
ترایاک بازاری امپر خوبی ندارند وعموما خراب میشن

سلام ممنونم ازشما لطف کردین

بالا