آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست های ریست رمز دستگاه های DVR - NVR و دوربین IP از طریق فایل فلش (در این قسمت ارسال کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
فروم را خصوصی نکنید در صورت تکرار تاپیک را قفل میکنم .
اگر خصوصی میخواهید در پیغام از تلگرام یا واتز اپ استفاده کنید.
هیچ جای دنیا فروم ها جای خصوصی بازی نیست فروم یعنی به اشتراک گذاشتن چه موضع درست باشد چه نادرست .پس در اخر چه نتیجه ای برای عموم دارد

چندین بار در مورد ترمیم فایل فلش توضیح دادم مگر شکستگی دست و پا هست که بخواهید فایل را ترمیم کنید
یوذر گرامیkarimjavvy میدانم از سیستم لینوکس پیشرفته و تجهیزات خیلی قوی رو لینوکس نصب کردید در پستهای قبلی گفته بودید خاطرتان هست

یک فایل فلش از چندین قسمت تشکیل شده و هر قسمت چندین بار فشرده سازی شده با کوچکترین تغییر در فایل فشرده به هیچ عنوان قابل برگشت نیست

کپی کردن یک قسمت از فایل فلش برد سالم در برد خراب هم کار ساز نیست

یوذر گرامی 144287928 میدانم شما هم می خواهید مشکلتان حل شود من فایلشو نداشتم تقدیم میکردم چرا پس فایلی که ترمیم شده بود اصلا جواب نداد مگر دفعه دوم چه کاری باید انجام داد که دفعه اول فراموش شده بود یک مثال برای شما میزنم
شما 5 تا فایل تکس درست کنید هر چی خواستید در فایل تکست ها بنویسید .بعد این چند تا فایل را با winrar فشرده کنید .بعد ان فایل فشرده را با برنامه hex edit
باز کنید و چند تا دیتا فایل را تغییر دهید و سیو کنید .حالا فایلهای فشرده را باز کنید .اگر باز شد حتی یک عدد تغییر کند فایلها را نمیشود باز کرد

پسورد برداشتن با خرابی فایل فلش فرق میکند

آخرین ویرایش:

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
هیچ جای دنیا فروم ها جای خصوصی بازی نیست فروم یعنی به اشتراک گذاشتن چه موضع درست باشد چه نادرست .پس در اخر چه نتیجه ای برای عموم دارد

سلام

اولا برادر شما اولین پیامتون رو بدون سلام شروع کردید که خوشایند نیست ، دوما طبق گذشته که شما هم در آن سابقه داشتید فایل را در بخش خصوصی ارسال می کردید و این یک قانون هست برای جلوگیری از استفاده کردن فایل توسط شخص دیگر و بنده کاری جز این روشی که قبلا شما انجام داده اید نکردم ، اگر هم خواهان بستن این تاپیک باشید مشکلی نیست می توانید ببندید ، قصد و هدف بنده کمک به دوستان هست حالا شما می خواهید سد راه بشید مشکلی نیست .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 144287928

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم

این صحبت را هم نفرمائید که هیچ جای دنیا فروم ها جای خصوصی بازی نیست (اینترنت در دست همگان هست) فقط کافیه سرچ کنند و ببینن بقیه جاها وقتی پیام خصوصی رو درج دادن برای چی استفاده میشه و ما جز استفاده درست کار دیگری نکردیم که بخواد الکی فروم بسته بشه .

می دانم سر چه چیزی هست اگر بخواد بسته بشه .

• Like

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
اگر فعالیت بنده جلوی کسب و کار بقیه رو می گیره پس می توانید تاپیک رو ببندید وگرنه بنده وقتم که داره گرفته میشه همینجوریش هم کلی کار رو سرم ریخته و منم مثل بقیه عضو کوچکی هستم که دارم یه گوشه ای خدمات رسانی می کنم طبیعتا کسانیکه از راه فایل فلش کپی ارتزاق می کنند ما به میلشون نیست و مشخص هست که ما فایل رو بدون هیچ چشم داشتی و بدون منت اصلاح می کنیم و در اختیار دوستان می گذاریم . خدمت رایگان دیگه این بحث ها رو نداره و ارزشی نمی بینم تا زیاد بخوام در موردش صحبت کنم .
به نظر بنده باید تجدید نظر بشه برای مدیریت این بخش .

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم

چندین بار در مورد ترمیم فایل فلش توضیح دادم مگر شکستگی دست و پا هست که بخواهید فایل را ترمیم کنید
یوذر گرامیkarimjavvy میدانم از سیستم لینوکس پیشرفته و تجهیزات خیلی قوی رو لینوکس نصب کردید در پستهای قبلی گفته بودید خاطرتان هست

یک فایل فلش از چندین قسمت تشکیل شده و هر قسمت چندین بار فشرده سازی شده با کوچکترین تغییر در فایل فشرده به هیچ عنوان قابل برگشت نیست

یوذر گرامی 144287928 میدانم شما هم می خواهید مشکلتان حل شود من فایلشو نداشتم تقدیم میکردم چرا پس فایلی که ترمیم شده بود اصلا جواب نداد مگر دفعه دوم چه کاری باید انجام داد که دفعه اول فراموش شده بود یک مثال برای شما میزنم
شما 5 تا فایل تکس درست کنید هر چی خواستید در فایل تکست ها بنویسید .بعد این چند تا فایل را با winrar فشرده کنید .بعد ان فایل فشرده را با برنامه hex edit
باز کنید و چند تا دیتا فایل را تغییر دهید و سیو کنید .حالا فایلهای فشرده را باز کنید .اگر باز شد حتی یک عدد تغییر کند فایلها را نمیشود باز کرد

شما که دانشتون در این حد هست حداقل بگذارید بقیه کمک کنند چرا سد راه بقیه می شید آخه این چه وضعشه برادر محترم کپی کردن بخشی از فایل فلش از برد سالم کار بنده نیست و شما حتما علم غیب دارید که این بحث ساده رو می گید ، بله طبیعی هست که با کپی کردن بخشی از فایل بی نتیجه می مونه کار اینو همه می دونن .

شما مشکلتون همین هست که کسی در مورد مداربسته اینجا کمکی نکنه جز خودتون .

اگر زیاد این مطلب رو کش بدید دیگر فعالیت نخواهم کرد و این قضیه رو به چشم خودتان می بینم و دوستان هم حتما بلاخره سهیم هستند .
شما وقتی نتونستید پسورد اون بنده خدا رو بر دارید و گفتید روی ایپیرام هست دیگه نباید صحبتی در مورد ترمیم فایل کنید ، مشاهده کردید که برداشتم .

بنده سال هاست کارم همینه در تمامی شاخه ها پس الکی و زود قضاوت نکنید و دانشتون رو به رخ ما نکشید که دست بالای دست زیاده دادا .

بنده با کمال احترام به بزرگان و اساتید فقط (قصد کمک به دوستان بوده این تاپیک ولی یوزر محترم poya22 مثل اینکه اجازه پیشرفت در این زمینه رو در انجمن نمی خواد بده و از مسولان محترم تقاضا دارم یه تجدید نظر در مورد این برادر عزیز کنند که سابقه رو هم چک کردم خیلی جاها بوده که مطلوب نبوده بیانات ایشان و این باعث از دست رفتن همکاران و وقتشون میشه)

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
بنده از همین الان اعلام می کنم دیگر در این تاپیک فعالیت نمی کنم تا تجدید نظر بشه و الکی جلوی کمک های بقیه رو نگیرن ایشان .

• Like

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
در وارد بودن شما شکی نیست تاپیکها نباید خصوصی باشند .اگر خصوصی میخواهید تلگرام و واتز اپ هست

شما مشکلتون همین هست که کسی در مورد مداربسته اینجا کمکی نکنه جز خودتون .

شما وقتی نتونستید پسورد اون بنده خدا رو بر دارید و گفتید روی ایپیرام هست دیگه نباید صحبتی در مورد ترمیم فایل کنید
من گفتم ایپروم را نمیشود تعمیر کرد حرف از پسورد نزدم

من با هیچ کسی مشکلی ندارم نه شما نه با دیگران من خوشحال میشوم شما کمک کنید ولی شخصی خصو صی نکنید

آخرین ویرایش:

144287928

کاربر vip
کاربر
2009-07-17
93
901
اصفهان

درود
جناب پویا با عرض معذرت من مخالف گفته شما هستم
شما میگین فایلو نمیشه ترمیم کرد ولی الان شد با لطفی که کاربر کریم کردن و میدونم هم کلی وقتشونو رو گرفتم ولی فایل دوم که ارسال کردن جواب داد و دستگاه بدون مشکل شروع بکار کرد

پیوست‌ها

• 2.1 مگابایت بازدیدها: 154
  • 2.8 مگابایت بازدیدها: 151
  • 2.3 مگابایت بازدیدها: 150
آخرین ویرایش:

144287928

کاربر vip
کاربر
2009-07-17
93
901
اصفهان
بنده از همین الان اعلام می کنم دیگر در این تاپیک فعالیت نمی کنم تا تجدید نظر بشه و الکی جلوی کمک های بقیه رو نگیرن ایشان .

ببخشید قرار بود بخاطر جلو گیری از شلوغ شدن تایپیک اینجا اعلام نکنم ولی بخاطر بحث پیش اومده تصمیم گرفتم اینجا بگم که زحمات شما بی نتیجه نمونه
تشکر بابت زحماتتون و کمک کردن به بنده
فایل ارسالی دوم بدون مشکل کار کرد

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
درود
جناب پویا با عرض معذرت من مخالف گفته شما هستم
شما میگین فایلو نمیشه ترمیم کرد ولی الان شد با لطفی که کاربر کریم کردن و میدونم هم کلی وقتشونو رو گرفتم ولی فایل دوم که ارسال کردن جواب داد و دستگاه بدون مشکل شروع بکار کرد

سلام
خوشحالم که مشکلتون حل شد .:24000000:

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا