آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست بورد Z&Y تلویزیون پلاسما TH-P42X30K پاناسونیک

Deragon

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-08-03
105
127
سلام
بورد Z&Y تلویزون پلاسما TH-P42X30K مورد نیازه..

پیوست‌ها

• 326.4 کیلوبایت بازدیدها: 120

Erfan_Rv

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2020-05-05
101
281
اهواز
ابرفتگی داشته و ماسفت خراب کرده گیرم نمیاد غیر اصلی گذاشتم باز ترکیدن گفتم اگه کاملش باشه بهتره
ی نمونه ش RJP30K3 هست

یه آی جی بی تی هست وسط برد که روی هیتسینک نقره ای وصله سه پایه پکیج ۲۲۰. اونو بگیر اگر اون سوخته این برد دیگه به درد نمیخوره هرچی هم تعمیر کنید برگشت میخوره. اگر بقیه سوختن مشکلی نداره اصلی بقیه قطعات رو از امیر آیسی بگیرین همه مقاومتای روی برد رو چک کنید مجدداً تست کنید.
آیسی های بافر ۸۶۹۳ و درایور ۸۱۷۳۷ هم اگر قطعات مربوط بهشون سوخته حتماً عوض بشن وگرنه مجدداً میسوزونن قطعات رو.

Deragon

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-08-03
105
127
یه آی جی بی تی هست وسط برد که روی هیتسینک نقره ای وصله سه پایه پکیج ۲۲۰. اونو بگیر اگر اون سوخته این برد دیگه به درد نمیخوره هرچی هم تعمیر کنید برگشت میخوره. اگر بقیه سوختن مشکلی نداره اصلی بقیه قطعات رو از امیر آیسی بگیرین همه مقاومتای روی برد رو چک کنید مجدداً تست کنید.
آیسی های بافر ۸۶۹۳ و درایور ۸۱۷۳۷ هم اگر قطعات مربوط بهشون سوخته حتماً عوض بشن وگرنه مجدداً میسوزونن قطعات رو.
بله عرض کردم این IGBT به شماره RJP30K3 سوخته هیچ جا هم اورجینال ندارن
بقیه قطعاتی که سوختن رو میشه اورجینال پیدا کرد مثلRJP30H2A
ایسی داریور سالمه مدار الان بدون بیزر هست تمام تست شد
چون اصلیش گیرم نیومد گفتم کل بوردها رو با هم عوض کنم بصرفه تر و بهتر هم هست

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,735
درود بر شما //بردهای پاناسونیک 42x20موجود دارم تلویزیون 10 چشمک هستش احتمالا مین برد خراب باشه ولی میتونید از قطعاتش استفاده کنید اگر خواستید در خدمتون هستم

Deragon

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-08-03
105
127
درود بر شما //بردهای پاناسونیک 42x20موجود دارم تلویزیون 10 چشمک هستش احتمالا مین برد خراب باشه ولی میتونید از قطعاتش استفاده کنید اگر خواستید در خدمتون هستم
ارادت
استاد عزیز اگه امکان داره ماسفت و igbt که روی بوردها هستن رو لطف نمایید ببینین چه شماره ای هستن
همچنین قیمت رو خصوصی بفرستین
ممنون لطفتان

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,735
درود //اقا شرمندم الان که چک کردم دیدم قطعات x30اس ام دی هستش ولی قطعات x20معمولی هستن و برد فرق میکنه

Deragon

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-08-03
105
127
درود //اقا شرمندم الان که چک کردم دیدم قطعات x30اس ام دی هستش ولی قطعات x20معمولی هستن و برد فرق میکنه
سلام
دشمنت بزرگوار اشکالی نداره.. مدل دقیق تلویزیونی که داری چیه؟

بالا