آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ارتقاء کاربرانيکه در انجمن فعالیت مناسبی دارند....

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR

من هم می توانم کار و فعال داشته باشم ولی نمی توانم پست بزنم اگر من را برای پست زدن مفید فعال تا خودم نشان دهم متشکرم

[/QUOTE]

سلام

کار و فعاليت يعني ارسال مطلب مفيد و پاسخگويي به سوالات کاربران ............

شما پست هاي مفيدتان را ارسال کنيد وقتي پست هايتان بيشتر از صد عدد شد به بنده پيام بديد تا پست هايتان را چک کنم اگر مورد قبول بود کاربريتان را فعال مي کنم / يا حق

rezarch1358

کاربر
2015-03-21
25
47
مشهد
با عرض سلام و ادب خدمت اساتید گرامی . یه پیشنهاد داشتم اینکه بیاید کاربرانو بر حسب تواناییهاشون و پستهای مفیدشون درجه بندی و ارتقاء بدینشون و بر همین اساس در گروهای مختلف قرار بگیرند و هر کاربر امتیاز خودشو ببیند و بداند چند امتیاز دیگر مانده تا گروه بعد و این یه حس رقابت و کوشش در اعضا ایجاد می کند http://www.irantk.ir/images/smilies/686wae1.gifهمچنین می توان پست های مفید و پیشنهاد های خوب را نیز از نظر امتیاز درجه بندی کرد. در ضمن اینطوری نباشه که مثلا من از فلان استاد تشکر کنم و بابتش باز 50 نفر از من تشکر کنند که رتبم بره بالا

hamid61630

کاربر
2014-12-02
3
2
سلام دوستان
میخواستم بدونم در صورت پرداخت هزینه حق اشتراک قادر به دیدن همه مطالب در مورد دزدگیر خودرو خواهم بود یا اینکه اونم بعد از پرداخت مراحل دیگه ای هم داره؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
در حال حاضر فقط vip2 در انجمن هست که بعد از 1000 پست خود به خود فعال میشه. اگر جهت امور مدیریتی منظورتان هست که باید برای بخشی که می خواین مدیر باشید در خواست بدید تا مدیر آزمایشی شما فعال بشه.
موفق باشید

hoseini.381

کاربر
2015-10-08
104
279
درود.
با اجازه دوستان واساتید محترم. بنظرمن هم باید چندگروه باشه وکاربران بر اساس مقدار فعالیتشون مشخص بشن.نه اینکه فقط به 2 گروه تقسیم بشن.

بالا