آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ارتقاء کاربرانيکه در انجمن فعالیت مناسبی دارند....

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR
سلام

دوستان قرار شده کاربرانيکه بيشتر از دويست ارسال مفيد در انجمن دارند به عنوان کاربر افتخاري فعال شوند . اين رده کاربري بدون پرداخت حق اشتراک ميتونند از بخش هاي تخصصي انجمن استفاده کنند .

البته اين دويست ارسال بايد فقط در سال 2010 باشه يعني کاربرانيکه از سال 2006 تا 2010 دويست ارسال داشتند ، نميتونيم کاربريشونو فعال کنيم ....

ضمنا اين دويست ارسال بايد توسط آقاي رجبي ، و آقاي نکويي ، آقاي صابري تاييد بشه !

چون ممکنه کاربري از ابتداي سال 2010 دويست ارسال داشته باشه ولي همه ارسالاتش سوال باشه !

هدف ما دويست ارسال مفيد هست ..........

حالا کاربرانيکه به عنوان کاربر VIP فعال نيستند و حق عضويت پرداخت نکردند مي تونند فعاليتشونو داخل بخش هاي مختلف انجمن شروع کنند يا اگر از ابتداي امسال فعاليت داشتن در همين تاپيک اعلام کنند تا بررسي بشه ....

ضمنا در صورتيکه کاربري شرايط لازم رو داشت و کاربريش فعال شد بايد حداقل هر دو ماه 50 ارسال مفيد داشته باشه ، در غير اينصورت کاربريش دوباره غير فعال ميشه .....

کاربرانيکه بيشتر از 500 ارسال مفيد دارند ، چه کاربر عادي چه افتخاري و کاربر ويژه مي تونند در همين تاپيک اعلام کنند تا بعد از بررسي به گروه کاربران فعال منتقلشون کنيم .

کاربران فعال در هر 24 ساعت مجاز به دانلود 30 فايل خواهند بود .

موفق باشيد .
لطفا توضیحات تکمیلی ADMIN در پائین این ارسال هم مطالعه فرمائید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
بخش های مثل بخش ترفند های تعمیرات انواع LCD که شامل تجربیات و نکات مهم در تعمیرات LCD هست + آموزش تصویری از تعمیرات واشنایی با تعمبرات ال سیدی ها و اطلاعات مفیدی که برای اولین بار در این انجمن آموزش داده میشود و بزودی در انجمن ایجاد میشود که فقط برای کاربرانی فعال میشود که در انجمن فعالیت مناسب دارند
پس دوستانی که قصد دارند به کاربران ویژه انجمن بپیوندند سعی کنند با ارسالات و تجربیات مفید خودشون با دیگرمدیران و کاربران فعال همکاری کنند
ارسالات مفید شامل تجربیات و اموزش هایی هست که در تعمیرات کسب کرده اند.
من و دیگر مدیران زحمت کش انجمن تجربیاتی که سالها کسب کرده ایم در اختیار شما دوستان قرار میدهیم ولی بعضی از دوستان کم لطف هستند با با وجود اینکه 3 یا4 سال از عضویت انها در انجمن گذشته هنوز 10 ارسال مدارند و فقط از تجربیات و اموزش ها استفاده میکنند.
امیدوارم از این به بعد شاهد همکاری بیشتر دوستان با انجمن باشیم
ما هم تا جایی که در توان داریم سعی میکنیم خدمات بهتری برای استفاده دوستان در انجمن فراهم کنیم

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
دوستانی که با میکروکنترلر ها آشنایی دارند برای همکاری در بخش میکروکنترلر ها از طریق پیام خصوصی با من تماس بگیرند و اعلام امادگی کنند.
کاربری دوستانی که در میکروکنترلر ها تخصص دارند و میتوانند جوابگوی سوالات کاربران در بخش پروژه های میکروکنترل باشند بصورت رایگان فعال میشود

siavashel1

کاربر vip
کاربر
2006-10-30
16
79
گیلان- رضوانشهر
با سلام و عرض ادب و احترام و خسته نباشید

به استحضار جنابعالی می رسانم که در خصوص فعالیت بیشتر که می فرمایید؛ متاسفانه در منطقه ما سرعت اینترنت بسیار بسیار پائین

است که برای دانلود یک فایل چندین بار Disconect میشوم و یک تا دو ساعت طول می کشد تا فایل مورد نظر (بستگی به حجم آن) دانلود شود

لذا کم کاری بنده را به جهت کمبود امکانات بپذیرید.
با تشکر

hrnm

کاربر
2010-12-04
1
21
سلام - در رابطه با فعالیت در سایت و ارسال مطلب نوشیتد - من در این چند وقتی که عضو شدم چند بار برای ارائه نظر و یا پاسخ اقدام کردم همش پیغام این که شما از این موضوع نمی توانید استفاده کنید و یا مجاز نمی باشید روبرو می شدم برای چی نمی دونم . این اولین باری که موفق شدم .

و از موقعیت استفاده کنم و بگم که :
من نقشه مدار تلویزیون 14 اینچ پارس رو میخوام ( cm905s - p3732mx )
توی سایت نتونستم ببینم جاش کجاست
لطفا راهنمایی کنین
با تشکر

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام - در رابطه با فعالیت در سایت و ارسال مطلب نوشیتد - من در این چند وقتی که عضو شدم چند بار برای ارائه نظر و یا پاسخ اقدام کردم همش پیغام این که شما از این موضوع نمی توانید استفاده کنید و یا مجاز نمی باشید روبرو می شدم برای چی نمی دونم . این اولین باری که موفق شدم .

و از موقعیت استفاده کنم و بگم که :
من نقشه مدار تلویزیون 14 اینچ پارس رو میخوام ( cm905s - p3732mx )
توی سایت نتونستم ببینم جاش کجاست
لطفا راهنمایی کنین
با تشکر
دوست عزیز شما کاربر عادی هستید و باید حق اشتراک پرداخت کنید تا به کاربر ویژه تبدیل شوید
با این کاربری فقط می توانید در بخش های غیر تخصصی مطلبی را دانلود و ارسال کنید

عساکره

کاربر
2008-12-07
15
66
سلام علیکم
(من علمنی حرفا فقد صیرنی عبدا)این قول از یکی از امامان معصوم (ع)نقل شده است که می فرمایدهرکسی به من حرفی یاد دهد ,مرا نوکر خو د را ورده ,چه برسه به شما اساتید گرامی این همه چیزها را به ما یاد میدهید وخالصانه همکاری میکنید نوکری برای شما افتخار من وهر کسی که تقدیر میکند.ودر رابطه به ارسالها بنده دسترسیم به اینتر نت کمبوده وان هم سرعتش کمه انشاءالله ازین به بعد بتوانم ارسال نمایم خدا یار ونگهدار شما باد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام علیکم
(من علمنی حرفا فقد صیرنی عبدا)این قول از یکی از امامان معصوم (ع)نقل شده است که می فرمایدهرکسی به من حرفی یاد دهد ,مرا نوکر خو د را ورده ,چه برسه به شما اساتید گرامی این همه چیزها را به ما یاد میدهید وخالصانه همکاری میکنید نوکری برای شما افتخار من وهر کسی که تقدیر میکند.ودر رابطه به ارسالها بنده دسترسیم به اینتر نت کمبوده وان هم سرعتش کمه انشاءالله ازین به بعد بتوانم ارسال نمایم خدا یار ونگهدار شما باد

خیلی خوبه
فعالیت کنید و هر چه که بلد هستید یاد بدهید برای رضای خدا
ما هم بنا به نوع فعالیت شما خدمات بهتری را ارائه می کنیم
موفق باشید

rozi_zoli

کاربر
2008-05-28
72
302
سلام

دوستان قرار شده کاربرانيکه بيشتر از دويست ارسال مفيد در انجمن دارند به عنوان کاربر افتخاري فعال شوند . اين رده کاربري بدون پرداخت حق اشتراک ميتونند از بخش هاي تخصصي انجمن استفاده کنند .

البته اين دويست ارسال بايد فقط در سال 2010 باشه يعني کاربرانيکه از سال 2006 تا 2010 دويست ارسال داشتند ، نميتونيم کاربريشونو فعال کنيم ....

ضمنا اين دويست ارسال بايد توسط آقاي رجبي ، و آقاي نکويي ، آقاي صابري تاييد بشه !

چون ممکنه کاربري از ابتداي سال 2010 دويست ارسال داشته باشه ولي همه ارسالاتش سوال باشه !

هدف ما دويست ارسال مفيد هست ..........

حالا کاربرانيکه به عنوان کاربر VIP فعال نيستند و حق عضويت پرداخت نکردند مي تونند فعاليتشونو داخل بخش هاي مختلف انجمن شروع کنند يا اگر از ابتداي امسال فعاليت داشتن در همين تاپيک اعلام کنند تا بررسي بشه ....

ضمنا در صورتيکه کاربري شرايط لازم رو داشت و کاربريش فعال شد بايد حداقل هر دو ماه 50 ارسال مفيد داشته باشه ، در غير اينصورت کاربريش دوباره غير فعال ميشه .....

کاربرانيکه بيشتر از 500 ارسال مفيد دارند ، چه کاربر عادي چه افتخاري و کاربر ويژه مي تونند در همين تاپيک اعلام کنند تا بعد از بررسي به گروه کاربران فعال منتقلشون کنيم .

کاربران فعال در هر 24 ساعت مجاز به دانلود 30 فايل خواهند بود .

موفق باشيد .
لطفا توضیحات تکمیلی ADMIN در پائین این ارسال هم مطالعه فرمائید

سلام دوست عزیز
من مغازه تعمیرات رادیو وتلوزیون دارم وحدود10سال سابقه کار دارم
من حاضرم دراین سایت با شما همکاری نمایو​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا