آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خرید لوپ دیجیتال

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
دوستان سلام پاساژ امجد دو سه مدل لوپ بازویی یا همون جرثقیلی دیدم به نظر شما خوب هستن این لوپها و اینکه دوستان چه مدلی پیشنهاد میدن دوستانی که دارن راضی هستن از کارایی و کیفیت

saleh_chz

کاربر
2013-11-02
9
27
سلام علیکم
یه نکته در خصوص این لوپ ها مد نظر شریف قرار بدید و اون هم ماکزیمم فاصله ای است که لوپ می تونه توی اون فاصله فوکوس کنه.
واسه کار تعمیرات (بسته به نوع کار) ، شما نیاز دارید که دست یا ابزار رو زیر لوپ ببرید و قاعدتاٌ نباید لوپ مزاحم دست یا ابزار شما باشه.
برخی مواقع من توی تصاویر اینستا دیدم که افراد واسه باز شدن فضای کارشون قسمت کریستالی جلوی لوپ رو جدا می کنن :nightmare:
با احترام

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
سلام علیکم
یه نکته در خصوص این لوپ ها مد نظر شریف قرار بدید و اون هم ماکزیمم فاصله ای است که لوپ می تونه توی اون فاصله فوکوس کنه.
واسه کار تعمیرات (بسته به نوع کار) ، شما نیاز دارید که دست یا ابزار رو زیر لوپ ببرید و قاعدتاٌ نباید لوپ مزاحم دست یا ابزار شما باشه.
برخی مواقع من توی تصاویر اینستا دیدم که افراد واسه باز شدن فضای کارشون قسمت کریستالی جلوی لوپ رو جدا می کنن :nightmare:
با احترام
دقیقا فاصله تا میز کار خیلی مهمه و یه نکته دیگه اینکه قابلیت جابجایی خود لوپ هست که برای دیدن انواع بردها اعم از بزرگ تا کوچک که راحت روی میز کار قرار بگیره دوستان اگر تو برندها بگن بهترینشون کدوم هست خیلی خوب میشه دوستانی که در حال استفاده هستن

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
دوستانی که لوپ ak31 استفاده کردن راجب مزایا و معایبش یه راهنمایی بفرمایید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ساخر

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود دوستانی که لوپ میخواید نام اون دسته تعمیراتی که انجام میدن مهم هست و آیا قیمت براشون مهم هست یا نه

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
درود دوستانی که لوپ میخواید نام اون دسته تعمیراتی که انجام میدن مهم هست و آیا قیمت براشون مهم هست یا نه
سلام و درود برای لپ تاپ میخوام قیمت مهم نیست فقط کیفیت و کآرایی برام مهمه دلیله این که این مدل مد نظر میز کار زیادی در اختیار میزاره بازم دوستان نظر بدن

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,417
5,463
سلام خدمت دوستان
متاسفانه تاپیک به جمع بندی نرسیده
من هم تصمیم به خرید لوپ بازویی دارم
ولی مارک های مختلفی تو بازار هست
کسی که استفاده کرده باشه بهتر میتونه راهنمای کنه

آخرین ویرایش: