آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: روشن نشدن کمتر در یخچال فریزر سامسونگ (فریزر پایین)

mazdas

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-07
159
249
عنوان:روشن نشدن موتور در یخچال فریزر سامسونگ (فریزر پایین
با عرض سلام و ادب
برد یخچال فوق با این مشکل برای من فرستاده شد که بعد از اینکه دوشاخه یخچال به برق وصل میشود موتور روشن میشود ولی بعد از خاموش شدن موتور، مجددا موتور روشن نمیشود .بردش رو هم تست کردم , در مسیر فرمان رله موتور یک uln بود که تعویض شد و خازن مربوط به تغذیه بوبین رله هم برای اطمینان بیشتر تعویض شد ولی عملا عیب هنوز برطرف نشده است .
این برد دارای یک آیسی فلش ایپیرام با کد 93c46 میباشد،
به نظرم باید ایراد برنامه ای باشد ،
لطفا دوستان اگه فایل فلش رو دارن در تاپیک قرار بدن و اینکه ، اگه به نظر شما دوستان ایراد از جای دیگه ای هست لطفا راهنمایی کنید
سپاسگذارم

آخرین ویرایش:

mazdas

کاربر vip
vip
کاربر
2017-01-07
159
249
با سلام خدمت اساتید
کسی یوال من رو نمیتونه جواب بده؟

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
عنوان:روشن نشدن موتور در یخچال فریزر سامسونگ (فریزر پایین
با عرض سلام و ادب
برد یخچال فوق با این مشکل برای من فرستاده شد که بعد از اینکه دوشاخه یخچال به برق وصل میشود موتور روشن میشود ولی بعد از خاموش شدن موتور، مجددا موتور روشن نمیشود .بردش رو هم تست کردم , در مسیر فرمان رله موتور یک uln بود که تعویض شد و خازن مربوط به تغذیه بوبین رله هم برای اطمینان بیشتر تعویض شد ولی عملا عیب هنوز برطرف نشده است .
این برد دارای یک آیسی فلش ایپیرام با کد 93c46 میباشد،
به نظرم باید ایراد برنامه ای باشد ،
لطفا دوستان اگه فایل فلش رو دارن در تاپیک قرار بدن و اینکه ، اگه به نظر شما دوستان ایراد از جای دیگه ای هست لطفا راهنمایی کنید
سپاسگذارم
درود
دوست عزیز، مشکل در سیستم دیفراست دستگاهه ، المنت ، ترمودیسک و ترموفیوز چک شود ، در صورت سلامت آنها رله مربوط به دیفراست رو تعویض کنید ، اگه مسیر رله دیفراست از تیغه بسته رله کمپرسور میگذره ، رله کمپرسور هم تعویض کنید

sajad.shafee

کاربر
2022-04-08
3
2
38
سلام دوست عزیز؛اول ازهمه سنسوراهای دیفراست،المنت،ترموفیوزوترمودیسک این قطعاتودقیق چک کن،بعدبروسراغ برداگه این قطعات ایرادی نداشتن،روی بردuln.رله دیفراست،خازن های خروجی،خازن رله،خودرله هارودقیق چک کن رله هاروبابرق۲۲۰ولت شهری چک کن بابیزردقیق نیست وبایدازش آمپربکشی تامطمئن شی که سالمن،لطفا نتیجه رواعلام کن

مهدی رجبی

کاربر vip
کاربر
2020-10-27
15
1
37
دوست عزیز دقیقا چی رو گزارش کنه،لطفایه نگاهی به تاریخ بندازید.سپاس
سلام.نتیجه کار.
برد کامل بررسی از ولتاژ گیری ،سنسورها و شبیه سازی انجام شد سالم بود.
یخچال شامل هیتر و ترموفیوز خراب بود .جالبه هیچ گونه ارور نمیداد.

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام.نتیجه کار.
برد کامل بررسی از ولتاژ گیری ،سنسورها و شبیه سازی انجام شد سالم بود.
یخچال شامل هیتر و ترموفیوز خراب بود .جالبه هیچ گونه ارور نمیداد.
این نوع ایراد در خیلی از برندها پیش میاد

بالا