آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بخش تخصصی تعمیرات ماینر در بخش vip2 ایجاد شد !

Mohadesali

کاربر
2021-09-23
2
0
23
من هم از کاربران قدیمی هستم اکانتم گم کرده بودم جدیدا دوباره ساختم لطفا بخش
وی ای پی ۲ رو را برای بنده هم فعال کنید تا بتونیم در بحث ها شرکت کنیم.

mehdi6065

کاربر
2021-11-19
2
2
23
با سلام و تشکر بایت مطالب خوبتان . لطفا بنده را در بخش تعمیرات پاور و ماینر اضافه کنید . با تشکر

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
سلام دوستان
بخش تخصصی آموزشی ماینر در بخش قرمز که ویژه vip2هست ایجاد شد
که ان شاء الله با کمک دوستان این بخش تکمیل میشه که شامل مطالب اموزشی و فایل ها هست
و بخش سوال و جواب در این قسمت باقی میمونه و فقط فایل های تخصصی برای تعمیرکاران در ان بخش قرار میگیره
دوستانی که مطالب تخصصی و اموزشی دارند فقط از طریق پیام خصوصی به من اطلاع دهند که دسترسی انها به بخش vip2 را فعال کنم

با سلام و احترام. بنده رو هم عضو کنید.متشکرم

farvahar94

کاربر
2011-08-09
7
4
قوانین سایت خیلی جالب هستن.
مدیر این سایت هدفش از ایجاد و ادامه این سایت چیه؟
غیر از اینه که مشکلی مطرح بشه و جوابی داده بشه؟
آیا تصور بر این هست که همه افراد این سایت جواب ها رو میدونن؟
یعنی کسی که برای جستجوی جواب سوالی میخاد عضو این انجمن بشه جایی براش در نظر گرفته نشده؟
من کارم تعمیر موبایل و برخی برد های مخابراتی هست.
به تازگی وارد تعمیرات ماینر شدم.الان برای دیدن یه پست که جواب سوال من توش هست مبلغ اشتراک پرداخت کردم و بعد متوجه شدم برای دیدن این جواب باید قرمز باشم. خب این یعنی چی؟ ۲۰۰تا محتوا من تولید کنم یعنی؟اصلا براتون مهم نیست میزان کیفیتش؟ بعد از اون، وقت تعمیرکار براتون اهمیت نداره؟ تازه وارد ها توی این سایت یه مهره بی اهمیت هستن براتون بجای یه پتانسیل؟! سربازی هستش مگه؟!!!

از مدیر مربوط ممنون میشم اگه چیزیو اشتباه متوجه شدم یا جایی از حرفم اشتباه هست منو راهنمایی کنند....

farvahar94

کاربر
2011-08-09
7
4
یه نکته دیگه الان یادم اومد که اگه برای گردانندگان سایت بعنوان یه بازخورد از یه یوزرشون اهمیتی داشته باشه مطرح میکنم.

من حدود ۱۰ سال هست که توی کار تعمیرات هستم.
شاید بالغ بر صد بار شده که مواردی که نیاز داشتم اولین سایتی که جواب داشته همین سایت بوده ولی دفعات اول وقتی وارد شدم بخاطر پیچیدگی دسترسی و به نوعی گرو کشی اطلاعاتی که توی این سایت هست صرف نظر کردم و از جاهای دیگه مشکلمو حل کردم!
آیا هدف، تسهیل کار ما و دسترسی ما به جواب هست یا نه؟

Mohammad pl

کاربر
2019-01-18
1
0
سلام حاجی من گیرم دمت گرم ما رو تو بخش راه بده کارمون رو راه بندازیم نوکرتم هستیم

ebi72kh

کاربر
2020-11-03
27
37
شهر سمنان
سلام
من مدت زیادی هست عضو انجمن هستم وبعضی وقتها از روی تجربه به سوالها جواب میدادم الان به یه مورد جالب برخورد کردم که توی سایتها مختلف تعمیرکاران ممکنه به اشتباه هشبرد ماینر رو از رده خارج حساب کنند البته بنده حدود ۶ساله کار ماینر انجام میدم هر چند تجربی ولی اندازه تعمیر کار معمولی سر در میارم
مطلب مورد نظر هش ندادن هشبرد و ریست کردن ماینر های سری t17و s17و s19و بالاتر که توی بازار دیده میشه که تعمیرکاری دستگاه رو برای فروش قرار داده ولی هشبردها رو خراب اعلام میکنه
من پیگیری کردم و دیدم شرکت سازنده یه نوع پرگرامر درست کرده که کدهای هشبرد های دستگاه رو باهم یکی میکنه و دستگاهی که خراب تشخیص داده شده دوباره کار میکنه اول اگر ممکنه من رو وارد گروه vip2 ماینر کنید از این دست موارد من زیاد برام پیش میاد که میشه به اشتراک گزاشت و دوم دوستان در مورد نوع پروگرامر میتونن باهم کمک کنند و برای اینکار از پرگرامر های موجود خودمون استفاده کنیم و اطلاعات رو با هم به اشتراک بزاریم
یکی از مواردی کا من خیلی عزاب میکشم مبالغ نجومی که بعصی سود جو از تعمیر کار ها دریافت میکنن هستش مثل شبیه‌ ساز فن یا قطع کن ماینر یا شابلون استنسیل و..... همین پرگرامر رو ۷ملیون قیمت میدن که خیلی گرونه باز نظر شما و انجمن برای من مهمه اگر موردی برای عضویت من وجود داره ممنون میسشم بفرمایید البته میتونید توی واتس اپ هم پیام بدهید ۰۹۱۲۷۷۵۴۵۸۶ شماره واتس اپ هست در خدمت هستم

ebi72kh

کاربر
2020-11-03
27
37
شهر سمنان
دوست من سلام
به نطر من این سایت بخاطر اینکه تعمیرکار ها مثل من و شما بعد از اینکه مشکلشون حل میشه بدنبال کار خودشون می‌روند و جواب رو توی گروه قرار نمیدن و تا مشکل بعدی کاری با انجمن ندارند این شرایط رو قرار داده اند
من و شما این مطلب رو خوب میدونیم بارها توی گروه‌های مختلف به ما کمک کردن ولی بخاطر درگیری روزگار و گرفتاری های موجود حتی فراموش کردیم تشکر کنیم پس من اگر از انجمن اخراج بشم هم باز متشکرم چون حداقل ۱ بار از نوشته های دوستان استفاده کردم
این که گفتم بخاطر ورود به جایی نگفتم برای اطلاع شما من نزدیک ۵۰ سال سنمه و حداقل ۳۰۰ تا دستگاه ماینر زیر دستم هست هرچند مال خودم نیست ولی همه کارهاشون با منه فرم‌های دارای مجوز و پدر مادر دار رو اداره میکنم اینها رو بیشتر برای دلجویی گفتم که راه برای رسیدن به خدا زیاده انشالله شما هم وارد میشوید

بالا