آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بخش تخصصی تعمیرات ماینر در بخش vip2 ایجاد شد !

z.mehdi45

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
2021-08-03
50
107
32
سلام
مدیر عزیز انجمن من چطور ۲۰۰ پست بفرستم تا vip2 بگیرم.
کارمون تعمیرات پاور و هشبرد هست و قول میدیم انجمن رو پر بار کنیم و دانشمون رو به اشتراک بزاریم و باعث پیشرفت این حرفه برشیم.
لطفا من رو هم اضاف کنید.

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
سلام
مدیر عزیز انجمن من چطور ۲۰۰ پست بفرستم تا vip2 بگیرم.
کارمون تعمیرات پاور و هشبرد هست و قول میدیم انجمن رو پر بار کنیم و دانشمون رو به اشتراک بزاریم و باعث پیشرفت این حرفه برشیم.
لطفا من رو هم اضاف کنید.

بزارید ازتون چیزی کم نمیشه اکثرتون حاضر نیستین نکات تعمیراتی خودتونو به اشتراک بزارید اگرم مدیریت دسترسی vip2 را پولی کنه جفا به حق ما کرده که کلی پست گذاشتیم و به دوستان کمک رسوندیم کاربریو خودم در این سایت میشناسم تو تعمیر ماشین لباسشویی و ساید بای ساید استاده ولی دریغ از یه پاسخ کوچک به همکاران و راهنمایی نکات تعمیراتی یسریا فقط میخوان استفاده ببرن و کوچکترین دیتای در اختیار بقیه نزارن

z.mehdi45

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
2021-08-03
50
107
32
بزارید ازتون چیزی کم نمیشه اکثرتون حاضر نیستین نکات تعمیراتی خودتونو به اشتراک بزارید اگرم مدیریت دسترسی vip2 را پولی کنه جفا به حق ما کرده که کلی پست گذاشتیم و به دوستان کمک رسوندیم کاربریو خودم در این سایت میشناسم تو تعمیر ماشین لباسشویی و ساید بای ساید استاده ولی دریغ از یه پاسخ کوچک به همکاران و راهنمایی نکات تعمیراتی یسریا فقط میخوان استفاده ببرن و کوچکترین دیتای در اختیار بقیه نزارن

خب اکثر اونهایی که حرفه ای هستن دوست دارن تو جایی اطلاعت بدن بیرون که بقیه هم مثل خودشون حرفه ای باشه و زحمت زیادی کشیده باشه نه اینکه اطلاعات به این با ارزشی رو بزاره جایی که کاربر خونگی هم با ۴۰ تومن بیاد ببینه.
ورودی vip2 رو یه هزینه بزارید که فقط برا اونهایی که اینکاره هستن بصرفه.اون موقع می بینید که چطور دیتا میدن بیرون و به هم کمک میکنند.

m.razaviiiii

کاربر
2020-05-15
4
5
36
با عرض سلام و خسته نباشید لطفآ من رو در بخش ماینر عضو کنید ممنون از شما

aminsh77

کاربر
2021-08-23
15
3
25
واقعا 200 پست زیاده و افرادی که اطلاعاتی در این زمینه دارند نمیتونن در بخش vip2 پست بزارن

kak-hiwa

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-10
6
2
لطفا منم میخوام تو بخش ماینر فعالیت کنم منم عضو کنید متشکرم
یک مبلغ بزارین که هرکسی نتونه عضو بشه مگر اینکه کاملا نیاز داشته باشه

kak-hiwa

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-10
6
2
لطفا منم فعال کنید همکاری میکنم
به نظر من هرکی ظرف چندماه کلا دیدید فقط مصرف کننده هست از گروه خارجش کنید

gasam2009

کاربر vip
کاربر
2011-03-06
28
134
سلام مهندس واسه vap2 چی کار کنیم بجز فرستادن فایل همه جا شده vap2 اگه هزینه بزاری ممنون میشیم

بالا