آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بخش تخصصی تعمیرات ماینر در بخش vip2 ایجاد شد !

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
با سلام.
لطفا بنده رو هم عضو کنید. تشکر

Reza331

کاربر
2021-12-16
6
0
33
سلام و درود من هم درخواست عضویت vip2 دارم،ممنون و تشکر از تمامی همکاران​

Reza331

کاربر
2021-12-16
6
0
33
سلام خدمت همکاران عزیز
بنده دو تا پاور hq یا آر اس تعمیری دارم که جفتشون احتیاج به آی سی دارند
مشکل اینجاست که مدل آی سی NCP1399AM هست و تو بازار مدل های دیگه مثل af ai ac aa میگن بهش نمیخوره
کسی میدونه مشابهش چیه یا از کجا میشه تهیه کرد

abbas1260

کاربر
2013-03-10
12
4
دوستان سلام پاورهای هوشمد یه میکرو کنترلر دارن که از طریق کنترل برد برنامه ریزی میشن اگر دقت کرده باشین روی تمام کانکتورهای که بین کنترل برد و پاور هست دوتا پین میبنید به اسم SDL و SDA که یه پروتکل ارتباطی بین دوتا میکرو هستش وکارشون اینه وقتی که ولتاژ روی هشبرد کم میشه یا زیاد میشه کنترل برد این اطلاعات رو برای پاور میفرسته وباعث تنظیم ولتاژ میشه البته اونم از طریق PWM هست برای همینه وقتی شما ولتمتر روی ولتاژ خروجی پاور میزارید توی بازه های زمانی مختلف ولتاژ از 16 ولت تا 10 ولت متفاوت است حالا آگر کسی برنامه نویسس میکرو بلد باشه میتونه یه تستر برای روشن کردن این پاورها درست کنه (البته من هنوز فرصت نکردم اینکارو بکنم ولی در آینده نزدیک حتما یکی درست میکنم اگر عمری بود)

abbas1260

کاربر
2013-03-10
12
4
سلام خدمت همکاران عزیز
بنده دو تا پاور hq یا آر اس تعمیری دارم که جفتشون احتیاج به آی سی دارند
مشکل اینجاست که مدل آی سی NCP1399AM هست و تو بازار مدل های دیگه مثل af ai ac aa میگن بهش نمیخوره
کسی میدونه مشابهش چیه یا از کجا میشه تهیه کرد
من فکر میکنم همین AM به همشون میخوره دیتا شیت نگاه کن به راحتی مشکلت حل میشه

abbas1260

کاربر
2013-03-10
12
4
سلام‌.یه‌پاور‌t2th+37thدارم‌که‌هردو‌سوکت‌خروجی‌۱۲/۱۹ولت‌خروجی‌دارند‌اما‌ماینر‌نمی‌تواند‌وصل‌استخر‌شود‌.(چراغ‌ledداخل‌پاور‌چشمک‌میزند)‌.مشکل‌پاور‌کجاست؟متشکرم
۰۹۱۵۰۸۸۱۹۷۸اگرممکنه‌واتساپ‌کنید

سلام من با T2TZ این مشکل رو داشتم وایراد دقیقا از فن داخل پاور بود کار میکرد ولی فیدبک نمیداد یکی از سیمهای فن مثل خروجی عمل میکنه یعنی زمانی که فن کار مییکنه تعداد دور ورشن بودن فن رو به دستگاه اعلام میکنه خوب حالا اگر این خروجی قطع باشه یا خراب باشه پاور فکر میکنه که فن خاموشه وبرای جلوگیری از گرم شدن یا سوختن پاور فرمان روشن شدن نمیده (موفق باشید)

بالا