آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سولار دم ال جی

shahram mard

کاربر
2009-01-11
3
0
با عرض سلام یه سلار ال جی[h=2]SolarDOM LF – 5902[/h] به دسته رسیده که به گفته صاحب دستگاه دو فاز شده نصف شب و دستگاه خود به خود روشن شده و داغ کرده رالان که همه چیز هار چک کردم ولتاژ ورودی برد هست ولی برد رو شن نمیشه حتی برد رو جدا کردم از دستگاه مستقیم به سوکت برق ورودی برق دادام یکی از رله ها شروع کرد به صدا کردن یکسره وز وز میکنه ولی روی صفحه نمایش هیچ چیزی نمایش داده نمیشه میشه راهنمایی بفرمایی سپاس گذار میشم

shahram mard

کاربر
2009-01-11
3
0
اون وقت سایت از من هزینه اشتراک میخواد با این اوصاف که جوابی نگرفتم

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,709
(تبرستان) آمل
به نام خدا
با سلام و احترام
اول از همه لطف کن موضوع تاپیک ایجاد شده را اصلاح کنید و مدل را در سربرگ درج کنید
دوم اگر کاربری شما فعال نیست لطفا فعال کنید چون بخش مایکروویو خیلی حساسه و خطرات جانی داره و اگر کاربری شما و مشخصات تعمیرکاری شما ثبت نشود از دادن اطلاعات معذوریم
سوم در مورد سوال شما که پراکنده مطرح شده و سوال یک تعمیرکار حرفه ای نیست! خودتان جای ما باشید متوجه سوال خودتان میشوید؟
لطفا از عکس برد مربوطه و شرح کامل عیب و کارهای انجام شده در اختیار سایت قرار دهید تا دوستان بررسی کنند
در مواردی که دستگاها 2 فاز میشود معمولا [hide]منبع تغذیه در بخش ورودی 220 ولت آسیب میبیند و گاها این نوسانات منجر به خرابی در تغذیه دوم و یا خروجی یا حتی سیستم کنترل میشود که باید کاملا بررسی[/hide] شود
لطفا شرح و عکس بیشتر ارسال کنید تا بررسی کنیم
با تشکر و احترام

بالا