آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن پاور T2T

amirvik

کاربر
2018-01-08
7
3
سلام
پاور t2t هنگام اتصال به برق روشن نمیشه اتصال کوتاه هم نیست رله هم صدا میده ولی پاور استارت نمیزنه ! ممنون میشم راهنمایی کنید.

Mhrshdii78

کاربر
2021-12-03
4
0
سلام  یه پاور 3300 t2t مشتری برام اورده بازش کردم دوتا ازntcسوخته بود دوتا ماسفت سوخته بود با دوتا از دیود هایی که بغل ماسفت همه نمونه مشابه تعویض شدن پاور روشن شد وصل کردم به دستگاه یه یک ربعی کار کرد و خاموش شد الان رله عمل نمیکنه و همه قطعاتو تست کردم سالم بود ولتاژ روی خازن های بزرگ هم ۳۲۰ ولت هست ولی معمولا باید ۴۸۰ باشه لطفا اگه کسی میدونه مشگل از کجاست راهنمایی کنه راستی ای سی pfc هم عوض کردم باز جواب نداد

mohsentaj123

کاربر vip
کاربر
2022-01-17
4
0
40
سلام یه پاور 3300 t2t مشتری برام اورده بازش کردم دوتا ازntcسوخته بود دوتا ماسفت سوخته بود با دوتا از دیود هایی که بغل ماسفت همه نمونه مشابه تعویض شدن پاور روشن شد وصل کردم به دستگاه یه یک ربعی کار کرد و خاموش شد الان رله عمل نمیکنه و همه قطعاتو تست کردم سالم بود ولتاژ روی خازن های بزرگ هم ۳۲۰ ولت هست ولی معمولا باید ۴۸۰ باشه لطفا اگه کسی میدونه مشگل از کجاست راهنمایی کنه راستی ای سی pfc هم عوض کردم باز جواب نداد
سلام اگر pfc نداری یا ای سی pfc رو خوب جا نزدی یا اینکه آی سی 8پایه زیر آی سی pfc سوخته. کدش هم 2904هست اگر اشتباه نکنم.اگر تمام قطعات سالمه این ای سی سوخته عوض کنی راه میوفته

بالا