آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نمایش تصویر سیاه در دی وی آر داهوا

matin-mobile

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-04
163
1,440
مشگین شهر
سلام . یه دی وی آر 1A04 داهوا دارم که برقش برعکس وصل شده بود و سوخته بود . چند تا قطعه رو توش عوض کردم و روشن شد . الان بالا میاد ولی مشکلش اینه که وقتی دوربین بهش وصل میکنم دوربین رو شناسایی میکنه و مثلا مینویسه AHD و ... و حتی نوشته ی داخل کانال که نوشته داهوا میره ولی تصویر رو نشون نمیده و کانال مشکی میشه . عکس برد رو میزارم نوش قطعاتی که عوض کردم رو علامت زدم . ممنون میشم دوستان کمک کنن .
7fe9e26b-2073-493c-a042-b77fd4437b1b.jpg

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام . یه دی وی آر 1A04 داهوا دارم که برقش برعکس وصل شده بود و سوخته بود . چند تا قطعه رو توش عوض کردم و روشن شد . الان بالا میاد ولی مشکلش اینه که وقتی دوربین بهش وصل میکنم دوربین رو شناسایی میکنه و مثلا مینویسه AHD و ... و حتی نوشته ی داخل کانال که نوشته داهوا میره ولی تصویر رو نشون نمیده و کانال مشکی میشه . عکس برد رو میزارم نوش قطعاتی که عوض کردم رو علامت زدم . ممنون میشم دوستان کمک کنن .
مشاهده فایل‌پیوست 176693
سلام
تا جایی که من اطلاع دارم فکر میکنم دی وی آر داهوا فقط دوربین های hdcvi رو ساپورت میکنه اگر دوربین ahd نو نیم وصل میکیند طبیعتا نباید تصویر نشون بده و سیاه میمونه
حالا بازم نظر بقیه دوستان ببینید چی هست ولی حتما دوربین داهوا برای تست استفاده کنید

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
اول از فلش یک بک اپ بگیرید بعد فریمور همان مدل را از نت دانلود کنید و اپدیت کنید

matin-mobile

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-04
163
1,440
مشگین شهر
مرسی از شما دوست عزیز . یه اتفاق جالبی که الان افتاد اینه که الان یه دوبین آی پی روش ست کردم و تصویر اونو آورد . ایا بازم ممکنه مشکل نرم افزاری باشه ؟

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
ای پی مسیرش فرق میکند.شاید هم این مدل که قید نکردید AHD را ساپورت نمیکند یا تغذیه ای سی های تصویر مشکل دارد امکان دارد ان هم سوخته باشد بررسی کنید اخر سر اپدیت هم بزنید.
اگراین مدلش هست؟ AHD را باید نشان دهد
XVR1A04/08

DH-XVR1A04
Supports HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP video inputs

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

matin-mobile

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-04
163
1,440
مشگین شهر
با تشکر از پاسخ دوستان . من ahd رو برای مثال نوشتم . Cvi هم بهش وصل کردم و همین بود . راستی اون ای سی کنار بازر هم داغ میکنه .

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
با تشکر از پاسخ دوستان . من ahd رو برای مثال نوشتم . Cvi هم بهش وصل کردم و همین بود . راستی اون ای سی کنار بازر هم داغ میکنه .

همان ای سی تصویر است اگر خیلی داغ میشود سوخته

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
877
قم
مشاهده فایل‌پیوست 176693

سلام
با اجازه از اساتید ، اون چیپ کنار بازر طبیعی هست که داغ کنه چون حرارت بالایی رو دارن اینا موقع کار کردشون ولی شما یه مطلب رو نگفتید چه دوربینی را دارید می زنید منظورم از مگاپیکسلی هست چون این دستگاه تا 2 مگ تصویر رو می ده وحتما از صفحه ی ورژن دستگاه یه عکس بدید آپدیت خدمتون ارسال کنم بزنید و نتیجه رو اعلام کنید .
قابل توجه دوستان این دستگاه AHD رو ساپورت می کنه اما به شرط 2 مگاپیکسلی بودن دوربین .

بالا