آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: نصب پاور ویندوز ۴ در چیتا بر روی پژو پارس

shahriarrs

کاربر vip
کاربر
2019-10-06
24
23
با سلام به اساتید گرامی
بنده یه پاور ویندوز چیتا ۴ در خریدم میخوام روی پژو پارس معمولی داشبورد قدیم مدل ۸۹ نصب کنم اطلاعات برقی خوردرو تا ی حدی میدونم الکترونیک هم بلدم
مشکلم با خروجی رله های پاوره که باید دقیقا به کدوم یک از سیم های دکمه شیشه بالابر وصل بشه دقیقا چه رنگ هایی تو دکمه؟ چطور تست کنم که اتصالم درسته؟ هنوز نبستم اول خواستم اطلاعاتمو کامل کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,239
4,254
سلام یک تصویر از پاور بزارید، برای پیدا کردن سیم مورد نظر، اول یک لامپ تست رشته ای ۱۲ولت درست کنید، یک سر به بدنه و سر دیگر را به سیمیکه با بالا بردن شیشه لامپ روشن میشود همان سیم مورد نظر شماست، یکم دردسر داده اولین بار براتون سخته، برای شیشه راننده باید از داخل درب بگیرید، و سیم از درب به پایین ستون جاییکه سیمهای در به ستون هست بکشید، بقیه دربها هم از سوکت ستون سمت چپ بگیرید، منفی و acc و تحریک هم در همین سوکت هست، سیم بندی پاور هم مثبت بگیرید ، دیدید دشوار هست بدید همکارا براتون نصب کنند خیرشو ببینند، درکل سوالی بود در خدمتیم

shahriarrs

کاربر vip
کاربر
2019-10-06
24
23
نه خیلی هم دشوار نیست متوجه میشم. پس سیمی که تو پاور خطر دار نیست به سیمی که با بالا رفتن لامپ روشن میشه..سیمی که خط دار هست دقیقا کجا؟؟ممنونم از راهنمایی شما

آخرین ویرایش:
بالا