آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن پاور نکست ۲۰۰۰ وات بعد از اتصال به سیستم

mahmood13a65

کاربر vip
کاربر
2020-10-07
223
152
37
خوی
با سلام خدمت همکاران محترم. پاور نکست ۲۰۰۰ وات دستم رسیده که اول کار ولتاژ سیم سبز و بنفش نبود ، که با تعویض خازن سیمیلاتور مشکل ولتاژ استندبای حل شد.دوعدد خازن بادکرده قسمت خروجی هم تعویض شد.وقتی سیم سبز و سیاه رو بهم اتصال میدم پاور روشن میشه و همه ولتاژها اوکی هست ، ولی وقتی میخوام سیستم رو با پاور روشن کنم ی لحظه فن میچرخه بعد خاموش میشه.خازن صافی بزرگ و دوعدد خازن سیمیلاتور قسمت سوئیچ رو هم عوض کردم ولی مشکل درست نشد.

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
477
955
با سلام خدمت همکاران محترم. پاور نکست ۲۰۰۰ وات دستم رسیده که اول کار ولتاژ سیم سبز و بنفش نبود ، که با تعویض خازن سیمیلاتور مشکل ولتاژ استندبای حل شد.دوعدد خازن بادکرده قسمت خروجی هم تعویض شد.وقتی سیم سبز و سیاه رو بهم اتصال میدم پاور روشن میشه و همه ولتاژها اوکی هست ، ولی وقتی میخوام سیستم رو با پاور روشن کنم ی لحظه فن میچرخه بعد خاموش میشه.خازن صافی بزرگ و دوعدد خازن سیمیلاتور قسمت سوئیچ رو هم عوض کردم ولی مشکل درست نشد.

شما در ثانویه اتصالی دارید و دستگاه خودکار پروتکت میکنه دیود های شاتکی دوبل ، خازن های خروجی و ... رو تست کنید با مولتی متر بین خروجی های مختلف تست اتصال بگیرد

mahmood13a65

کاربر vip
کاربر
2020-10-07
223
152
37
خوی
شما در ثانویه اتصالی دارید و دستگاه خودکار پروتکت میکنه دیود های شاتکی دوبل ، خازن های خروجی و ... رو تست کنید با مولتی متر بین خروجی های مختلف تست اتصال بگیرد

ممنون بابت پاسخ شما... ولی ی موضوعی هست که هر وقت با ی پنس سیم سبز و بنفش رو اتصالی میدم پاور روشن میشه و ولتاژ هارو دارم.ولی وقتی به سیستم وصل میکنم روشن نمیشه. ی صدم ثانیه روشن بعد خاموش میشه.البته طبق گفته ام خازن های اسیلاتور و صافی بزرگ و سه تا خازن خروجی تعویض شده.

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,044
2,864
32
خازن های خروجی رو تعویض کنید و قبل از اتصال به سیستم 50% توان پاور بار بکشید تا حالت ریلیتی خود را نشان دهد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nima.mhq

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,044
2,864
32
فقط ی سوال حالت ریلیتی یعنی چه؟؟
این مطالب کاملاً فرا روانشناسیه ...حتی روانشناسی نوین هم نمیتونه تحلیلش کنه ....واما وجود مطلق داره
حالتی که فراتر تر از واقعیتی که می بینیمه....مثلا....پاور رو به فکر خودت (پندار فیک) درست کردی ولتاژ گیری میکنی ....ولتاژا درست...ولی باز توی بار کم میاره(یا دیود نشت کرده...یا ایسیی فیدبک مشکل داره..)
...ریلیتی (پندار مطلق)...چیزایی که تو پندار فیک بهش دسترسی نداشتی
https://www.irantk.ir/threads/114773-لایه-realitiy-چیست؟-چیکار-کار-کنیم-همان-اول-در-این-فضا-بمانیم-؟

آخرین ویرایش:

masoud.ghara

کاربر vip
کاربر
2010-11-02
75
299
خازن پلی استر سمت اولیه که کنارش یک مقاومت 2 وات هست ؟ اون خازن سردی لحیم نداشت ؟

بالا