آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: راهنمایی رونق کسب و کار تعمیر لوازم خانگی

مهسا2

کاربر
2017-12-15
4
8
باسلام خدمت شما اساتید محترم
بنده درخواست یک راهنمایی از شما دارم لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

بنده از سال 75 تا سال 84 در تهران تعمیرات لوازم خانگی انجام میدادم ولی به دلیل نداشتن سرمایه برای نمایندگی ها یا آزاد کار می کردم که دستمزد نا چیزی پرداخت میکردن و در سال 86 وارد کار تعمیرات کامپیوتر شدم و مغازه زدم و خدارو شکر خوب بود تا سال 92 که همه اجناس چند برابر شد و کم کم بقدری قطعات کامپیوتر گران شد که مردم خیلی کمتر سراغ کامپیوتر رو میگرفتن و همه موبایل باز شدن تاجایی که موبایل جای کامپیوتر و گرفت و مجبور شدم سال 94 جم کنم و همون موقع به فکر تاسیس شرکت افتادم و چون کارشناسی برق صنعتی رو داشتم شرکت تعمیرات لوازم خانگی رو تاسیس کردم واز سال 94 چند تا سایت زدم مشغول شدم ولی مشتریام خیلی کم بودن امورات رو بسختی گذروندم والان هم به همون صورت کار میکنم چندین نفر هم برام کار میکنند ولی خرجشون در نمیاد.

یک دفتر سر قفلی کوچیک تو خیابان مطهری با هزار مشکل فروختن خانه تهیه کردم حالا رفتم واسه نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شرکتها میگن تاسیس شرکت مهم نیست باید پارتی و جواز داشته باشی رفتم برای جواز میگن مدرک لیسانس برق و سرقفلی نمیشه باید مدرک فنی حرفه ای و سند تجاری داشته باشی حقیقتا کم آوردم نمیدونم چکارکنم دیگه رمقی برارام نمونده
واسه نماد اعتبار سایت هم باید جواز و مدر فنی حرفه ای داشته باشی
لطفا دوستانی که در این زمینه تجربه دارن کمک کن چیکار کنم کسب و کارم رونق بگیره ممنونم

HAMIDreza487

کاربر
2021-09-15
24
7
سلام واقعا ناراحت کنندست این موضوع .ولی راه هست که بخواید انجام بدید . اول اینکه بدون تحقیق و مشورت رفتید دفتر زدید و خونه فروختید این اولین اشتباه بود . دومی اینکه قبل از اینکه وارد این کار بشید حداقل یه بار به اتحادیه سر میزدید چون به هرحال شما جواز کسب میخواستید. بصورت سیا کار کردن عواقب زیادی داره و جدیدا تکنسین ها باید کارت مهارت فنی داشته باش که داستان خودشو داره .

ولی خدا بزرگه امیدت بخدا باشه . من هرکاری از دستم بر بیاد انجام میدم . شماره لطفا شماره تلفن بدید شخصی رو میشناسم که کارهای فنی و حرفه ای انجام بده براتون ابتدا باید صحبت کنم باهاش . و برای جواز هم تو سایت برید ببینید مدارک چی میخواد تهیه بفرمایید . درست میشه ایشالله

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام مدرک فنی حرفه ای شده جنس تو بقالی موندم چرا تا حالا نگرفتید ، احتمالا فکر کردید مشکله که دنبالش نرفتید خیلی راحت میوانید بگیرید یک طرح در فنی حرفه ای هست که یک تعمیرکار میتواند سه نفر را معرفی کند و فقط آزمون بدهد و بعد همون تعمیرکار تایید کنه و مدرک بگیرید آموزشگاه های آزاد هم که تو تهران تا دلتون بخواد هست فقط پول رو میشناسن اتفاقا شغل پر درآمدیه موندم چرا رضایت ندارید توی این گرونی اجناس مردم بیشتر به تعمیر رو آوردن.

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
رفتم برای جواز میگن مدرک لیسانس برق و سرقفلی نمیشه باید مدرک فنی حرفه ای و سند تجاری داشته باشی
برای جواز کسب نیاز به سند نیست اما برای نمایندگی چرا نیازه

بالا