آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: شماره فنی آیسی IC1 در پاور گرین GP535A

b4b4k

کاربر vip
کاربر
2008-12-26
39
81
همانطور که تو عکس مدار من مشاهده میکنید مقاومت ها سیاه شدن و نمیشه مقادرشون رو فهمید
حتی اون ده کیلو هم که گذاشتم طبق عکس ارسالی هست تو تست اهم یکی از اون مقاومتهای سوخته رو که 220 اهم نشون میده اونیکی هم 10 کیلو که اعداد درستی هستن برا مقاومت ولی نمیدونم همینا رو بذارم یا طبق عکس ارسالی 10 کیلو که گذاشتم درسته؟
سیم سبز هم نسبت به مشکی 5 ولت دارم

b4b4k

کاربر vip
کاربر
2008-12-26
39
81
به این مورد توجه نکرده بودم میتونه اینطور شده باشه
ولی دو مقاومت کناری که تو عکس ارسالی 10 کیلو هست من که مقاومت های سوخته همون محل هارو اندازه گیری کردم اعداد قابل قبولی مثل 220 اهم و10 کیلو نشون داد که منو به شک میندازه
در ضمن اون مقاومت بزرگ که بجاش 560 اهم گذاشتم از وسط مقاومت که تست اهم میگیرم 15 کیلو میاره از طرف دیگه هم چون سوخته درحد مگااهم نشون میده

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,044
2,864
32
همانطور که تو عکس مدار من مشاهده میکنید مقاومت ها سیاه شدن و نمیشه مقادرشون رو فهمید
حتی اون ده کیلو هم که گذاشتم طبق عکس ارسالی هست تو تست اهم یکی از اون مقاومتهای سوخته رو که 220 اهم نشون میده اونیکی هم 10 کیلو که اعداد درستی هستن برا مقاومت ولی نمیدونم همینا رو بذارم یا طبق عکس ارسالی 10 کیلو که گذاشتم درسته؟
سیم سبز هم نسبت به مشکی 5 ولت دارم
اگه برد شما با عکس ارسالی یکیه همون مقاومت های ارسالی رو بزارید بعد اقدام به روشن کردن پاور کنید
زنر های اطراف و قطعات هم مسیر ماسفت و آیسی را هم تست و بررسی کنید
eere.png

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: b4b4k

jm_kit

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-07-09
57
157