آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: درخواست ترانس یا مداری برای افزایش ولتاژ برق شهری به بالای 250

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,611
forum.paezaan.com
سلام لطفا چند نمونه مدار یا ترانس ققابلساخت برای افزایش ولتاژ برق منزل به بالای 250 ولت پیشنهاد بدید. هدف این مدار از بین بردن وسایل جاسوسی و دوربین هایی هست که توی یک ساختمان وجود دارن و احتمالا از برق ساختمان تغذیه میشن

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
سلام لطفا چند نمونه مدار یا ترانس ققابلساخت برای افزایش ولتاژ برق منزل به بالای 250 ولت پیشنهاد بدید. هدف این مدار از بین بردن وسایل جاسوسی و دوربین هایی هست که توی یک ساختمان وجود دارن و احتمالا از برق ساختمان تغذیه میشن
سلام دوست عزیز شما برای اینکار میتونی از دوبرابر کننده های ولتاژ که قطعات کم و قیمت پایینی هم دارند استفاده کنی سرچ کنی تو گوگل یا حتی همینجاهم برات میاد ولی اگه مدار محافظ سر راهش قرار گرفته باشه که با ولتاژهای بالاتر از 230 قطع بشه و به محض برقرار شدن ولتاژ درست وصل بشه چی؟
بنظرم راههای دیگه هم تست کنی بد نیست
مثلا یه دستگاهی شبیه گوشی موبایل ساختن که امواج مختلف رو میتونه سرچ کنه و پیداش کنه
یادمه چندین سال قبل تو خونه یکی از همسایگان میکروفن مخفی کار گذاشته بودن و من اتفاقی از رادیو FM صداشونو میگرفتم هر روز هم موجشو تغییر میدادن
اینم میتونی امتحان کنی
بهرحال هر کاری کردی نقل قول کن به بنده هم اعلام بفرمایید ممنونم

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,515
شوش شهر دانیال نبی (ع)

سلام برای پیدا کردن وسایل جاسوسی اگر از برق شهر تغذیه شده باشه میتونید از فاز متر های القایی کمک بگیرید و جاهایی که بهش شک دارید رو چک کنید با قطع کردن تمام مصرف کننده ها هم میتونید با سنجش جریان البته در حد میلی آمپر مسیر احتمالی شنود یا دوربین را بررسی و پیگیری کنید .

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام
ترانس یا هر وسیله که میسازی یکبار ازش استفاده میکنی . به نظر من از بین بردن وسایل جاسوسی و دوربین بهتر است . که کلیه وسایل برقی را از برق ساختمان جدا کن ( سیم وسایل برقی را از پریز جدا کن) و هدف خسارت زدن به منبع تغذیه دستگاههای جاسوسی است. برق ساختمان را از ورودی دو فاز کن . هر چه وسایل جاسوسی و دوربین باشه میسوزه . و این کار را هر چند ماه انجام بده . پدر جاسوس را در بیار دوست خوبم . و انشاء الله خود جاسوس را پیدا میکنی .
متشکرم

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,956
فاز برق شهر 220 ولت ac را با یک ترانس 220 به 110 سری کنید خروجی 330 ولت میشود اگر ولتاژ خروجی کمتر شد جهت دو تا خروجی ترانس را عوض کنید

پیوست‌ها

• 2.2 مگابایت بازدیدها: 123

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
512
2,316
ای ناقولاها من و یاد جوونی هام انداختین که با کار گذاشتن یکی ازین شنودهای جاسوسی بیسیم خیلی کوچک و بدون نیاز به منبع تغذیه داخل سوکت تلفن ثابت به درخواست مشتری باعث شدم خانم خونه مچ شوهر هوس بازش رو بگیره و نتیجه اینکه ازون به بعد تا الان رابطشون شکر آب شده تو یه رختخواب نمیخوابند

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Parsa2309

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
ای ناقولاها من و یاد جوونی هام انداختین که با کار گذاشتن یکی ازین شنودهای جاسوسی بیسیم خیلی کوچک و بدون نیاز به منبع تغذیه داخل سوکت تلفن ثابت به درخواست مشتری باعث شدم خانم خونه مچ شوهر هوس بازش رو بگیره و نتیجه اینکه ازون به بعد تا الان رابطشون شکر آب شده تو یه رختخواب نمیخوابند
دوست عزیز بنده در جوانی برای جدایی یک زن و شوهر شهادت درست دادم و تا الان دارم چوبشو میخورم شماهم قطعا در غم و مشکلات این زوج شریکید مخصوصا که زن و شوهر بیش از 3/4ماه نباید از هم دور بخوابند و اینطور که میفرمایید اینا سالهاست که زندگیشون دستخوش تغییر شده و چه گناهانی در این مدت مرتکب نشدند:sadwalk:

بالا