آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: در خواست راهنمایی در مورد برنامه ریزی ایسی میکرو برد ظرفشویی

rezasisi

کاربر
2011-05-26
112
430
تهران
درود..
ظرفشویی سامسونگ مدلD148S
همانطور که در عکس ارسالی مشاهده میفرمایید خواستم ببینم دوستان تعمیر کار لوازم خانگی آیا اطلاعی از نحوه برنامه ریزی ایسی میکرو این برد با پارت نامبر72F324j6T6را دارند.ایا ایسی فوق قابلیت خواندن ونوشتن رو داره؟برای تهیه برنامه اصلی ونوشتن آن در ایسی راهکاری وجود داره؟چون ایسی نو تهیه شده..ممنون از راهنمایی دوستان...

پیوست‌ها

• 102.3 کیلوبایت بازدیدها: 111
  • 1.6 مگابایت بازدیدها: 108
  • 2.6 مگابایت بازدیدها: 168

pckho0r

کاربر vip
کاربر
2012-01-10
148
276
سلام

مشکل برد چیه که میخواید میکروش رو تعویض کنید؟! در اغلب موارد برنامه این میکروها قفل شده و قابل خواندن نیست و جز شرکت سازنده کسی بهش دسترسی نداره پس اگه با قطعیت مطمعن هستید که مشکل از میکرو هست بهتره به فکر تهیه یه برد نو باشید!

rezasisi

کاربر
2011-05-26
112
430
تهران
از پاسخ وراهنماییتون متشکرم..مهندس قسمت پرگولاتور دچار صدمه شدید شده وایسی سوئیچینگ ترکیده بود .خوشبختانه رگولاتور تعمیر شده ودیسپلی فقط نور داره وهیچ نوشته ای ظاهر نمیشه وهیچ گونه عملی هم انجام نمیشه...نهایتا اگر بخواهیم برد رو کامل بگیریم لطف میکنید معرفی کنید که کجا دارند

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود
دوست عزیز سلام
اگر صد درصد میکرو خراب است
دوستانی که نمایندگی هستند می توانند کمک کنن دنبال نمایندگی مجاز باش من خودم برای ماشین اسنوا مشکل داشتم خیلی عجیب بود برام ولی یکی از دوستان که نمایندگی داشت راحت میکرو پروگرام شده برد بهم داد نصب کردم و کارم کرد

اگر برد اوراقی هم بتونی پیداکنی میتونید آی سی از روی برد برداری
در آخر اگر میخوای بخرید برد را خصوصی براتون شماره پیامک کنم

بالا