آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: پروگرامرch341 رایت نمیکنه

abnuse1

کاربر vip
کاربر
2018-03-18
58
86
ورژنهای کامل پروگرامر CH341a

عرض سلام مجددووو...... نتیجه اینکه احتمال میره نرم افزاری که استفاده میکنید مشکل دار باشه و خوب مچ نشه..... مجموعه کاملی از نرم افزار این مدل رو قرار میدم .. ببین با ورژنهای دیگه شاید مشکل حل بشه......:32000000:l

ورژنهای کامل پروگرامر CH341a

آخرین ویرایش:

brokendown

کاربر vip
کاربر
2011-08-31
11
24
دوستم اول از همه مشکل شما اینه که آی سی رو پاک نمیکنی دستگاهت مشکل رایت نداره رایت میکنه روی اطلاعات قبلی شما اول مشکل حذف کردن داده ها رو پیدا کن این مورد رو من زمانی داشتم که درایور پروگرمر خوب نصب نشده باشه شما برنامه رو حذف کن و باز نصب کن دوم اینکه از سوکتی که استفاده میکنی مطمئن شو چون یکی از پایه های آی سی مربوط به همین حذف حافظست اگه اون پایه خوب متصل نشه آی سی خونده میشه ولی حذف نمیشه شما آی سی رو رو دستگاه که قرار دادی حتما با اهم متر مسیرای پایه آی سی دنبال کن ببین کاملا وصل هستند یا نه ایشالا مشکلتون رفع میشه

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,027
2,822
31
ایسی رو لحیم میکنم ولی از لحیمش مطمئنم حالا تازه زیف گرفتم میخوام امتحان کنم.در ضمن گفتم ک برنامه رو از روی ایسی پاک نمیکنه .یعنی وقتی پاک کردن ایسی رو میزنم ثانیه شمار شروع به رفتن میکنه ولی خط سبز پر نمیشه
نتیجه با راهنمایی دوستان چه شد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghmb

Msadeghj

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-07-25
107
289
دروود باید یه تغییر کوچک در پروگرامر ایجاد کنید که عکسش رو پیوست میکنم.باید پایه شماره ۲۸ که vcc هست رو اول از روی برد جدا کنید و بعد اون دوتا جمپر رو بزنید.
موفق باشید
20220418_224821.jpg
20220418_224834.jpg

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام ممکنه ایسیتون مشکل داره
اول رایت کنید و برای اطمینان از درست رایت شدن وریفای را انتخاب کنید که محتویات ایسی را با فایلتون چک کنه

• Like

mehdi.d70

کاربر vip
vip
کاربر
2018-11-17
126
105
32
سلام دوستان.ببخشید ک با تاخیر زیاد جواب دادم.کلا این پست رو فراموش کرده بودم.این مشکل من خود به خود حل شد.یعنی اولش هر کاری میکردم ایسی رو پاک نمیکرد خسته شدم گذاشتمش کنار فرداش ک اومدم مغازه دوباره امتحان کردم در عین ناباوری هم به خوبی پاک میکرد هم رایت میکرد و درست شد تا الان هم بی عیب و نقص داره واسم کار میکنه

هویدا

کاربر vip
کاربر
2014-03-07
221
259
درود دوست عزیز از ورژن1.45پرتابل استفاده کن نیاز به نصب هم نداره

• Like

Victor97

کاربر vip
vip
کاربر
2019-07-13
6
6
38
دروود باید یه تغییر کوچک در پروگرامر ایجاد کنید که عکسش رو پیوست میکنم.باید پایه شماره ۲۸ که vcc هست رو اول از روی برد جدا کنید و بعد اون دوتا جمپر رو بزنید.
موفق باشید
مشاهده فایل‌پیوست 203537مشاهده فایل‌پیوست 203536
سلام و ارادت
استاد CH341 من بعضی وقتا خوب پروگرم میکنه بعضی وقتا ارور میده و اینجور موقع ها ای سی رو میبرم مغازه دوستم با TNM میزنم پروگرم میشه ولی با CH341 ارور میده.خواستم اگه زحمتی نیست یه توضیح بدید در مورد اون جامپر ها و آیا لازم هست منم بزنم یا خیر

• Like

abbas136824

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-09-03
642
5,522
سلام منم همچین مشگلی رو داشتم بعضی وقتا درست کار نمیکرد ارور چیپ میداد باتعویض کریستال مشگل حل شد العان چند ساله دارم ازش استفاده میکنم
این پروگرام هم ارزان هم خیلی کاربردی گیرنده دیجیتال لبتاب پخش ماشین حتی رسیور با حافظه 128مگ و مودم رو با این پروگرام انجام میدم
حتی یکی از همکارا گفتن ایسی های avr هم بااین پروگرام میکردن

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
موفق باشید
مشاهده فایل‌پیوست 203537مشاهده فایل‌پیوست 203536
سلام درسته برای رایت کردن درحالت پیش فرض پروگرامر ولتاژش برای آی سی های ایپیرام سری 24CXXمثل 24c16 تنظیم شده برای آی سی های بایوس و سری 25CXXباید اصلاح سخت افزاری اشاره شده در این پست که سازنده خودپروگرامر هم توضیح داده راانجام بدید.بعدازاین اصلاحیه میتونیدراحت روی آی سی موردنظرتون که سری 25xxهست رایت هم بکنید وری فای هم میشه.درمورد نرم افزارمورداستفاده ومناسب تربرای این پروگرامر هم نسخه نصبی و هم نسخه پرتابل neo programerروکه توانجمن قرارداده شده رااستفاده کنیدقابلیت تشخیص خودکارنوع و شماره آی سی های گذاشته شده روی زیف راهم داره کارکردن با نئوپروگرامرهم بعدازانگلیسی کردن زبان ازتنظیمات بالای نرم افزاربسیارراحت ترهست.موفق باشید

بالا