آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: رگولاتور 6 پایه ایفون تابا مدل 1035

2aagh

کاربر vip
کاربر
2019-11-13
86
173
39
ahwaz
آقای محتسب تو آپارات تمام اطلاعات وریزه کاریاشو دراختیار کاربر قرار میده حالا از نظر ومعیار یه عده مغرور و...به چشم میاد تصور نمیکنم اینجا محل مناسبی باشه که ایشون قضاوت بشه لذا از مدیرت سایت تقاضا دارم دراین مورد اقدام نمایند،باتشکر

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
آقای محتسب تو آپارات تمام اطلاعات وریزه کاریاشو دراختیار کاربر قرار میده حالا از نظر ومعیار یه عده مغرور و...به چشم میاد تصور نمیکنم اینجا محل مناسبی باشه که ایشون قضاوت بشه لذا از مدیرت سایت تقاضا دارم دراین مورد اقدام نمایند،باتشکر

با احترام
حسین آقا ، نور چشم منه و خدا به کسب و کارش برکت بده .هر چند که شما رو میشناسم‌‌ ولی اینجا دادگاه و یا شورای حل اختلاف نیست .هیچ شخصی هم‌، مورد قضاوت نبوده و نخواهد بود ‌. Ok . ولی همین حرف‌های زده شده تبلیغاتی بوده برای آقای محتسب که خیلی ها قدر ایشون رو بدونن . موفق باشه و خواهد بود .تکلیف من و کسانی که دنبال اطلاعات مفت و به خیال خودشون ، ضایع کردن بقیه هستند هم مدیریت مشخص کنه .جنابعالی معلومات مدیر ها هم زیر سوال میبرید چه برسه به قضاوتشان.( تاپیک نصب گوشی و پنل سوزوکی )(،ابدی کردن عمر ترموکوپل )،و ...،..

آخرین ویرایش:

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
514
2,318
بله کلی برای اقای محتسب تبلیغ شد ای سی مورد نظر خیلی سریع تمام شد و به خود من نرسید تا سفارش بعدی تو نوبتیم :crying:

2aagh

کاربر vip
کاربر
2019-11-13
86
173
39
ahwaz
با احترام
حسین آقا ، نور چشم منه و خدا به کسب و کارش برکت بده .هر چند که شما رو میشناسم‌‌ ولی اینجا دادگاه و یا شورای حل اختلاف نیست .هیچ شخصی هم‌، مورد قضاوت نبوده و نخواهد بود ‌. Ok . ولی همین حرف‌های زده شده تبلیغاتی بوده برای آقای محتسب که خیلی ها قدر ایشون رو بدونن . موفق باشه و خواهد بود .تکلیف من و کسانی که دنبال اطلاعات مفت و به خیال خودشون ، ضایع کردن بقیه هستند هم مدیریت مشخص کنه .جنابعالی معلومات مدیر ها هم زیر سوال میبرید چه برسه به قضاوتشان.( تاپیک نصب گوشی و پنل سوزوکی )

میخواستم جواب بدم دیدم ادامه بحث بیفایده ست ،کامنت بنده موجوده همچنین سخنرانی شما ،قضاوت با اعضا
التماس تفکر

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
میخواستم جواب بدم دیدم ادامه بحث بیفایده ست ،کامنت بنده موجوده همچنین سخنرانی شما ،قضاوت با اعضا
التماس تفکر

جواب که دادی ، خیلی وقت پیش بود که عرض کردم ،این تاپیک تو جاده خاکی رفته . عاقبتش رو میدونستم....، یاحق

آخرین ویرایش:

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
::_iRanTK.iR_::
همون ماژول کاهنده و عاقبت به خیری .‌منت و تبلیغات دیگه نیست .
با آرزوی موفقیت برای همه

آخرین ویرایش:

mehdidelta

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-10-24
768
709
میگم خداروشکر این مشتری ما اومد این ایفون تصویری رو برد وگرنه اینجا الان خون و خونریزی میشد /// ولی حالا خودمونیم اخرش جای این قطعه 6 پایه ایفون تابا موزمار چی باید زد ؟

اینقدر دوستان شماره قطعه دادن نفهمیدیم دفعه بعد ایفون تابا امد چی جاش بزنیم که کار بکنه ؟

بالا