آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عیب عجیب در ضبط سه دیسک ال جی

smakamy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
526
1,244
۲۰۲۱۰۴۲۹_۲۰۴۷۵۱.jpg۲۰۲۱۰۴۲۹_۲۰۴۷۵۱.jpg
۲۰۲۱۰۴۲۹_۲۰۴۸۵۰.jpgف
با سلام
ضبط سه دیسک الجی صدا بسیار ضعیف بودروی آی سی اپتوکوپر مقاومتهایی بین ۵۶۰ کیلوتا ۳۰۹ مگا زدم جالب اینکه به محض لمس یک لحظه قسمتهای فلزی ضبط صدا درست وقوی میشه ووقتی که از برق میکشیم دوباره صدا ضعیفه تا یک لحظه دوباره قسمت فلزی حتی بدنه خود ضبط را لمس کنیم تا صدا دوباره درست بشه
دوستان لطف راهنمایی فرمایند

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
333
505
اذربایجان شرقی
با سلام
در قسمت تغذیه ولتاژ 60ولت قسمت امپلی قطع مبشود با برسی این مسیر مشکل حل میشود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

Omid_d_a

کاربر
2021-04-24
2
0
22
کدوم قطعه باید تعویض بشه منم همین مشکل رو دارم

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
مشاهده فایل‌پیوست 175795مشاهده فایل‌پیوست 175795
مشاهده فایل‌پیوست 175796ف
با سلام
ضبط سه دیسک الجی صدا بسیار ضعیف بودروی آی سی اپتوکوپر مقاومتهایی بین ۵۶۰ کیلوتا ۳۰۹ مگا زدم جالب اینکه به محض لمس یک لحظه قسمتهای فلزی ضبط صدا درست وقوی میشه ووقتی که از برق میکشیم دوباره صدا ضعیفه تا یک لحظه دوباره قسمت فلزی حتی بدنه خود ضبط را لمس کنیم تا صدا دوباره درست بشه
دوستان لطف راهنمایی فرمایند

درود :

برسی کنید مقاوتی که از پاییه GND آیسی صدا به GND پاور و حتی خود مینبرد اهمی شده بادقت اون مسیر رو بیابید .

smakamy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
526
1,244
سلام
دوستان مشگل صدا کاملا حل شد
اگه تو پستهای قبلی توجه کرده باشید خدمتتان عرض کردم دراین ضبط صدا بسیار ضعیفه که با زدن مقاومت ۵۶۰ کیلواهم به بالا صدا درست میشه البته با لمس یک لحظه بدنه فلزی وتا بدنه توسط دست لمس نشه صدا ضعیفه
برای رفع لمس دست بنده یک خازن عدسی حدود ۴ و ۷دهم پیکو فاراد را که یک سر ش رابه مقاوتی که بین پایه ۳و۴اپتوکولر زدم وسردیگر خازن را به بدنه فلزی وصل کردم
مشگل کاملا رفع وصدا درست شد
امیدوارم به درد همکاران بخورد

smakamy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
526
1,244
سلام
دوستان مشگل صدا کاملا حل شد
اگه تو پستهای قبلی توجه کرده باشید خدمتتان عرض کردم دراین ضبط صدا بسیار ضعیفه که با زدن مقاومت ۵۶۰ کیلواهم به بالا صدا درست میشه البته با لمس یک لحظه بدنه فلزی وتا بدنه توسط دست لمس نشه صدا ضعیفه
برای رفع لمس دست بنده یک خازن عدسی حدود ۴ و ۷دهم پیکو فاراد را که یک سر ش رابه مقاوتی که بین پایه ۳و۴اپتوکوپلر زدم وسردیگر خازن را به بدنه فلزی وصل کردم
مشگل کاملا رفع وصدا درست شد
امیدوارم به درد همکاران بخورد

smakamy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
526
1,244
سلام
درواقع اس تی آر تغذیه باید عوض شود اما چون گران وکمیابه نیازی به تعویض آن نیست فقط بین پایه ۳و۴ اپتوکوپلر یک مقاومت ۵۶۰ کیلو به بالا وصل کن وبقیه کارها درپستی که گذاشتم

بالا