آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: برسی مقدار آسیب پین سوکت cpu مادربرد

mehdimti

کاربر
2020-10-19
13
10
سلام خسته نباشید
قبلا این سوال رو پرسیده بودم اما به دلیل نبود عکس مناسب به پاسخ دقیقی نرسیدم. ممنون میشم راهنمائ کنید
مدل مادربرد p75_d3 گیگابایت
در عکس در زیر قسمتی که خط ابی کشیدم چنتا از پینهای سوکت کج شده و در قسمتی که خط قرمز کشیدم 1 عدد از پینها شکسته و چند عدد کنارش هم کج شده. حالا سوال این هست.
1_ ایا با توجه به عکس مقدار اسیب قابل تعمیر هست ؟
2_هزینه تقریبی تعمیر در چه حدود است ؟
3_در صورت تعمیر نشدن ایا امکان عوض کردن کل سوکت پایه سی پیو وجود داره؟هزینه چقدر میشود در صورت انجام شدن اینکار؟
تشکر ممنون از راهنمایتون

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,027
2,823
31
سلام خسته نباشید
قبلا این سوال رو پرسیده بودم اما به دلیل نبود عکس مناسب به پاسخ دقیقی نرسیدم. ممنون میشم راهنمائ کنید
مدل مادربرد p75_d3 گیگابایت
در عکس در زیر قسمتی که خط ابی کشیدم چنتا از پینهای سوکت کج شده و در قسمتی که خط قرمز کشیدم 1 عدد از پینها شکسته و چند عدد کنارش هم کج شده. حالا سوال این هست.
1_ ایا با توجه به عکس مقدار اسیب قابل تعمیر هست ؟
2_هزینه تقریبی تعمیر در چه حدود است ؟
3_در صورت تعمیر نشدن ایا امکان عوض کردن کل سوکت پایه سی پیو وجود داره؟هزینه چقدر میشود در صورت انجام شدن اینکار؟
تشکر ممنون از راهنمایتون

اون کج شده رو صاف کن ... تنظیم کن بعد با cpu تست بگیر اگه سیستم اجرا شد تمام تست رو از پردازش cpu بگیر اگه مشکلی نبود مینی پین اون قسمت دونتکر هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdimti

mehdimti

کاربر
2020-10-19
13
10
اون کج شده رو صاف کن ... تنظیم کن بعد با cpu تست بگیر اگه سیستم اجرا شد تمام تست رو از پردازش cpu بگیر اگه مشکلی نبود مینی پین اون قسمت دونتکر هست
تشکر از راهنمایتون
اگه این کار رو انجام بدم ایا امکان سوختن cpu و یا سایر قطعات وجود نداره؟ که با خیال راحت تست کنم ؟

بالا