آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: گوشی j700f-2015 تعویض برد ونداشتن آنتن

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
سلام چندوقت پیش بردی پیش یک تعمیرکار برای j700f تغویض کردم بعدکه سیمکارت نصب کرد گفت سیمکارت نمیخون درصورتی که روی برد قبلی هیج مشکلی نداشت حتی گوشی فرمت یاریست میرکردیم okبود خلاص بعد دوبارسیم کارتو زد جا گفت فلشش کردم درست شد سیم کارت خوند حال بعدازچندما که باطری راتعویض کردم دوبار آنتن دهی قطع شدرفتم پیش همان تعمیرکار گفت اشکال فایل نرم افزاریست که فوری هم درستش کرد البته گفت که فلشش نکردم خواستم ازدوستان سول کنم که مربود به کدام فایل هست ویه راهنمایی بکنند که اگردوباراین مشکل پیش اومد خودم انجامش بدم قبل از همکاری شما کمال تشکررادارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام به احتمال زیاد این بوردی که به شما داده هارد تعویض شده و سریال خورده.که با هر فرمت یا دستکاری نرم افزاری ایراد در قسمت بیس باند گوشی پیش میاد که همکار ما هم با باکس اصطلاحا پج patch میکنه. در بعضی سری از مدلهای سامسونگ این ایرادات هست متاسفانه. مشکل خاصی نیست فقط سعی کنین فرمت یا تنظیم کارخانه نزنین.مگر مجبور باشین. که اونم خیلی راحت حل میشه البته با باکس.

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
سلام وسپاس ازشما بزرگوار اگه زحمتی براتونیست آموزشش رو راهنمایی کنید به بنده

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
با سلام به احتمال زیاد این بوردی که به شما داده هارد تعویض شده و سریال خورده.که با هر فرمت یا دستکاری نرم افزاری ایراد در قسمت بیس باند گوشی پیش میاد که همکار ما هم با باکس اصطلاحا پج patch میکنه. در بعضی سری از مدلهای سامسونگ این ایرادات هست متاسفانه. مشکل خاصی نیست فقط سعی کنین فرمت یا تنظیم کارخانه نزنین.مگر مجبور باشین. که اونم خیلی راحت حل میشه البته با باکس.
سلام گرامی عزیز منتظرراهنمایی شما هستم

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
268
با سلام ودرود
سریال گوشی چنج شده به سریال شما بعد از چنج سریال قسمت امنیتی که cert نام داره باید پچ بشه تا انتن بده بعضی وقتا این پچ میپره و انتن میره باید از نو پچ بشه
گوشی توی دست خودم هم این مشکل رو داره از اید تا حالا دوبار انتنش رفت از نو پچ کردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: partis

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
با سلام ودرود
سریال گوشی چنج شده به سریال شما بعد از چنج سریال قسمت امنیتی که cert نام داره باید پچ بشه تا انتن بده بعضی وقتا این پچ میپره و انتن میره باید از نو پچ بشه
گوشی توی دست خودم هم این مشکل رو داره از اید تا حالا دوبار انتنش رفت از نو پچ کردم
سلام منظور باید فلش بشه

partis

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-09-28
249
481
سلام
برای ارایه سرویس از طرف اپراتور باید گوشی شما ریجستر باشد به عبارتی باید سریال گوشی در سامانه همتا ثبت شده باشد
بعد از تعویض برد برای اینکه گوشی شما انتن داشته باشد یا باید سریال همان برد ثبت شده و انتقال مالکیت به سیم کارت شما انجام شود یا سریال قبلی گوشی خودتان را روی برد جدید انتقال دهند
شما با شماره گیری کد ستاره مربع صفر شش مربع میتونید سریال گوشی را مشاهده کنید و با کارتن و برچسب مشخصات که در قسمت پشت گوشی و زیر باتری هست مابقت دهید متوجه تغییر سریال خواهید شد
برای تغییر سریال هر گوشی روش خواص خود را دارد برای گوشی شما میشه با باکس مخصوص طوری انجام داد که با ریست و حتی فلش کردن هم نیاز به ترمیم دوباره نباشه
ظاهرا برای گوشی شما از روش روت و نرم افزار های تغییر سریال استفاده کردن که با هر تغییر نرم افزاری سریال به مشکل برمی خوره و نیاز به ترمییم داره
شما بعد از اطمینان از تغییر سریال گوشی را به یک نرم افزارکار ماهر بدین تا با باکس براتون انجام بده
بازم اگه سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

morady

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-16
165
131
خوزستان
سلام
برای ارایه سرویس از طرف اپراتور باید گوشی شما ریجستر باشد به عبارتی باید سریال گوشی در سامانه همتا ثبت شده باشد
بعد از تعویض برد برای اینکه گوشی شما انتن داشته باشد یا باید سریال همان برد ثبت شده و انتقال مالکیت به سیم کارت شما انجام شود یا سریال قبلی گوشی خودتان را روی برد جدید انتقال دهند
شما با شماره گیری کد ستاره مربع صفر شش مربع میتونید سریال گوشی را مشاهده کنید و با کارتن و برچسب مشخصات که در قسمت پشت گوشی و زیر باتری هست مابقت دهید متوجه تغییر سریال خواهید شد
برای تغییر سریال هر گوشی روش خواص خود را دارد برای گوشی شما میشه با باکس مخصوص طوری انجام داد که با ریست و حتی فلش کردن هم نیاز به ترمیم دوباره نباشه
ظاهرا برای گوشی شما از روش روت و نرم افزار های تغییر سریال استفاده کردن که با هر تغییر نرم افزاری سریال به مشکل برمی خوره و نیاز به ترمییم داره
شما بعد از اطمینان از تغییر سریال گوشی را به یک نرم افزارکار ماهر بدین تا با باکس براتون انجام بده
بازم اگه سوالی بود در خدمتم
سلام بزرگوار خوب اگه ممکن همین آموزش باکس رو راهنمایی کنید ممنون میشم که اگه دوبار باریست یا هرمشکلی که آنتن دهی قطع شد برطرف کنم

• Like

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
vip
2013-06-26
2,425
1,779
دورو درجوابیه دوستمون همون انجام عملیات رجستری قابل قبول تره تا یکسره پیج کردن اموزش لازم داخل گوگل سرچ کنیدانجام بدین بعدا از دوستان ایرادنگیرید شما گوشی بنده با راهنمایی غلط خراب ترش کردین موفق باشید.

• Like

partis

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-09-28
249
481
سلام بزرگوار خوب اگه ممکن همین آموزش باکس رو راهنمایی کنید ممنون میشم که اگه دوبار باریست یا هرمشکلی که آنتن دهی قطع شد

لطفا شما اول از تغییر سریال اطمینان حاصل کنید در ‍پست قبلی توضیح دادم کد ستاره مربع صفر شش مربع و...
زمانی که مطمین شدید که سریال تغییر کرده اون موقع با تهیه باکس ZX3 میتونید چنج کنید

آخرین ویرایش:
بالا