آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن مادربرد h61m-c

ttrp8

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2013-12-20
127
162
داغی آی سی lan و sound رو هم چک کن نسوخته باشن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abdanan11

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,316
2,945
پایه pwr رو ولتاژ بگیرید واتصال سیم سبز فعلا انجام ندید ممکنه قطعه اتصال کوتاه شده جریان بکشد قطعات ارتباطی با خودشو خراب بکند

پیوست‌ها

• 1.1 مگابایت بازدیدها: 151

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام دوست عزیز
با این فایلی که بهم دادین آی سی رو پروگرام کردم و نرم افزار این پیام رو داد

آی سی رو برداشتم گذاشتم روی برد بازم روشن نشد
سلام
مطمئن هستید درست پروگرام کردید؟ خیلی خطا داده نرم افزار
آیسی رو بزارید داخل پروگرامر دوبار پاک کنید محتوای آیسی رو. بعد. فایلی که دادم رو پروگرام کنید روش و بعد از پروگرام مقایسه رو بزنید تا چک کنه ببینه درست پروگرام شده یا نه بعد بزارید روی مادربرد مجدد چک کنید

jaberaghidat

کاربر vip
vip
کاربر
2015-01-23
61
40
پایه pwr رو ولتاژ بگیرید واتصال سیم سبز فعلا انجام ندید ممکنه قطعه اتصال کوتاه شده جریان بکشد قطعات ارتباطی با خودشو خراب بکند

سلام

دو تا پایه pwr رو چک کردم یکی از پایه هاش 3.3 بود یکی دیگه 0 به نظرتون درسته یا باید هر دو تا پایه هاش 3 باشه یا درسته این قسمتش ؟
پراپ مشکی روی شاسی بدنه و پراپ قرمز روی پایه های pwr sw

سلام
مطمئن هستید درست پروگرام کردید؟ خیلی خطا داده نرم افزار
آیسی رو بزارید داخل پروگرامر دوبار پاک کنید محتوای آیسی رو. بعد. فایلی که دادم رو پروگرام کنید روش و بعد از پروگرام مقایسه رو بزنید تا چک کنه ببینه درست پروگرام شده یا نه بعد بزارید روی مادربرد مجدد چک کنید

بله دست بود
فقط فایلی که بهم دادین با ورژن مادربوردم به نظرتون یکی بود ؟

• Like

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,316
2,945
کریستال rtc چک کن ولتاژ داره دست کم باید1 ولت باشه اگه شک به کریستال بود عوض کن مطمعن تر هستش یا بهش گرما بده ضربه زدن به کریستا ل و مین رو شن کن ببین چه وضعی داره کریستال سالم بود و فرمایش دوست عزیز پروگرام بایوس جواب ندادپس می ماند چیپ وi/o

abnuse1

کاربر vip
کاربر
2018-03-18
58
86
عرض سلام - دوستان کاملا دقیق راهنمایی کردن ... فقط یه چیز تجربی که خدمتت عرض میکنم - شما تست کن ببین روی پایه سویچ کردن مادربرد ولتاژ دارید یا خیر؟ :eek:ok:

• Like

jaberaghidat

کاربر vip
vip
کاربر
2015-01-23
61
40
کریستال rtc چک کن ولتاژ داره دست کم باید1 ولت باشه اگه شک به کریستال بود عوض کن مطمعن تر هستش یا بهش گرما بده ضربه زدن به کریستا ل و مین رو شن کن ببین چه وضعی داره کریستال سالم بود و فرمایش دوست عزیز پروگرام بایوس جواب ندادپس می ماند چیپ وi/o

سلام دوست عزیز چطور باید ولتاژ کریستال rtc رو چک کنم ممنون می شم کمی آموزش بدی

عرض سلام - دوستان کاملا دقیق راهنمایی کردن ... فقط یه چیز تجربی که خدمتت عرض میکنم - شما تست کن ببین روی پایه سویچ کردن مادربرد ولتاژ دارید یا خیر؟ :eek:ok:

بله مهندس جان پایه سویچ ولتاژش 3.3 بود

• Like
بالا