آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پاور ماینر t2th

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
تو زمینه این مدل پاور کم اطلاع نیستم و تعدادی قبلا تعمیر کردم و چندین ماهه داره کار میکنه بعد از تعمیر ولی چون این مدل پاور خیلی هوشمنده و چندین قسمت داره یکم پیچیدش میکنه...پاور های قبلی خوشبختانه اذیت نکرد و کار می‌کردند... سوال اصلی من اینه کدوم قسمت میتونه مشکل داشته باشه تا ولتاژ 18 ولت فعال نشه...به فرض هشبرد سالم باشه... چون این پاور یه قسمت مجزا برای فن داره آدمو میتونه گول بزنه
درود
ولتاژ 18 ولت زمانی فعال میشه که تمام قسمت های پاور عیب نداشته باشه و در آخرین مرحله قرار داره
در ابتدا بررسی کنید ولتاژ 12 ولت پاور به برد کنترل را دارید؟
برد کنترل ip میده ؟ و کانفیگ میشه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Milad9676

Milad9676

کاربر
2020-11-29
76
43
درود
ولتاژ 18 ولت زمانی فعال میشه که تمام قسمت های پاور عیب نداشته باشه و در آخرین مرحله قرار داره
در ابتدا بررسی کنید ولتاژ 12 ولت پاور به برد کنترل را دارید؟
برد کنترل ip میده ؟ و کانفیگ میشه؟

ببینید خود پاور دستمه و من دسترسی به هشبرد ندارم... فقط اینو میدونم که خود پاور فنهاش راه میوفته و کار میکنه و تمام ولتاژ 12 ولت و 3.3 رو داره...خود مشتری هم ازین چیز میزا سردرنمیاره فقط راه افتادن هشبرد براش مهمه

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
ببینید خود پاور دستمه و من دسترسی به هشبرد ندارم... فقط اینو میدونم که خود پاور فنهاش راه میوفته و کار میکنه و تمام ولتاژ 12 ولت و 3.3 رو داره...خود مشتری هم ازین چیز میزا سردرنمیاره فقط راه افتادن هشبرد براش مهمه
بدون هش برد پاور خروجی 18 ولت رو نمیده
شما بدون هش برد پاور رو تست کردی؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Milad9676

Milad9676

کاربر
2020-11-29
76
43
بدون هش برد پاور خروجی 18 ولت رو نمیده
شما بدون هش برد پاور رو تست کردی؟؟؟

بدون هشبرد خودم پاورو تست کردم و ولتاژ هایی که باید باشن به غیر 18 رو داره و وقتی به مشتری میدم و تست میکنه رو هشبرد میگه هشبرد رو راه نمیندازه

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
بدون هشبرد خودم پاورو تست کردم و ولتاژ هایی که باید باشن به غیر 18 رو داره و وقتی به مشتری میدم و تست میکنه رو هشبرد میگه هشبرد رو راه نمیندازه

اشتباه میکنی
هشبرد باید پیش شما باشه تا کامل فرایند رو بررسی کنی
احتمال افت ولتاژ در پاور هست. به دلیل قطعاتی که تعویض کردید توان که باید بده رو نمیتونه تولید کنه
از این عیب داشتم

HASHEM289

کاربر
2009-07-14
168
337
سلام
شما به کنترل برد دستگاه احتیاج دارید این کنترل برد هست که فرمان روشن شدن ولتاژ قسمت هشبرد به پاور ارسال میکند

بالا