آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: مدار امپیلی فایر

هانی جان

کاربر vip
کاربر
2018-03-31
10
8
سلام خدمت دوستان من یک توضیحی در مورد امپیلی میخواستم واون اینکه در یک امپ ایسی های صدا کدام طرف امپ هستن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: system711

میکروکنترلر

کاربر vip
کاربر
2020-04-08
98
197
43
کرج
سلام خدمت دوستان من یک توضیحی در مورد امپیلی میخواستم واون اینکه در یک امپ ایسی های صدا کدام طرف امپ هستن
با سلام خدمت دوست عزیز
بعضی از امپلی ها آیسی صدا در وسط بعضیها در کنار فرق میکنه نمیشه دقیق بگی کدوم طرف ولی میشه گفت اون آیسی که هیت سینک گنده روش گزاشتن و تعداد پایه هاش زیاده احتمال زیاد آیسی صدا هستش موفق باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86

sajjad990

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2020-06-01
233
388
26
نیشابور

همکار کرامی امپلی فایر ها چندین شکل هستند با کاربرد های متفاوت. مثلا اکویی. استریو خانگی. مونو خانگی. چند کاناله سه بعدی خانگی آمپلی فایر های ماشینی. ماژول های آمپلی فایر هم الان خیلی زیاده تنوع بالا رفته.
در آمپلی فایر مقدار فرکانس در ضریب های مختلف ضرب و خروجی تفکیک و فیلتر میشه به قسمت قدرت میرسه و خارج میشه برای مصرف کنده

sajjad990

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2020-06-01
233
388
26
نیشابور
قسمت اول ورودی صدا و تقویت و فیلتر فرکانس ورودی توسط ایسی آپ امپ و ولوم. اسم این قسمت پری آمپلی فایر هست
در قسمت دوم فرکانس آماده شده پری میره برای تقویت وچند برابر شدن این قسمت یا ترانزیستور ها و یا ایسی های صدا استفاده میشه که تقویت کنند. قسمت سوم خروجی و مدار تغذیه که این قسمت نقش محافظت از مدار رو داره
شما وسطو اول ورودی ایسی صدا داری و ترانزیستور

بالا