آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مشاوره در مورد خرید مولتی متر

sefirod

کاربر
2018-10-28
6
5
تهران
سلام بهترین مولتی متر موجود برای تعمیرات برد لوازم خانگی چیه ؟ منظورم بهترین اینه که دقیق و کامل باشه. یک سوال دیگه برای تعمیرات بردهای لوازم خانگی داشتن اسکوپ چیز واجبی هست یا با یک مولتی متر خیلی خوب میشه این نیاز رو برطرف کرد. قبلا خودم با ویکتور کار میکردم ولی تو دقت خازن واقعا اصلا دقیق نیست و میخوام برای یکبار هزینه خوب کنم. متشکر از شما

azarbai

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-03-13
306
689
تبریز - آذربایجان
بهترین مولتی متر ، مارک HİOKİ هست . در ضمن اگه منظورتون از لوازم خانگی لباسشویی و ... هست ، نه اسکوپ لازم نیست

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
سلام الام قطعات خیلی گرون شده ولی فلوک و هیوکی اگه درست نوشته باشم خوب هستند
ولی من یه پروسکیت اتورنج گرفتم و کنارش یه esr متر که میتونه خازن رو با مقاومت داخلیش نشون بده ضمنا کنارش هم تمام قطعات رو شناسایی و گرافیکی هم نشون میده واقعا خیلی ضروری هستش فکر کن lcr-t4 باشه اسمش
هر مولتی که میگیری این دستگاه رو بخر واقعا عالیه

sefirod

کاربر
2018-10-28
6
5
تهران
منظورم بردهای لوازم خانگی بود . حالا یخچال پکیج لباسشویی ظرفشویی مایکرو ویو. میدونید بیشتر دنبال اینم روی برد بتونم قطعات رو با دقت زیاد تست بگیرم.

sefirod

کاربر
2018-10-28
6
5
تهران
سلام الام قطعات خیلی گرون شده ولی فلوک و هیوکی اگه درست نوشته باشم خوب هستند
ولی من یه پروسکیت اتورنج گرفتم و کنارش یه esr متر که میتونه خازن رو با مقاومت داخلیش نشون بده ضمنا کنارش هم تمام قطعات رو شناسایی و گرافیکی هم نشون میده واقعا خیلی ضروری هستش فکر کن lcr-t4 باشه اسمش
هر مولتی که میگیری این دستگاه رو بخر واقعا عالیه

اینی که شما میگید رو دیدم ولی اینو باید قطعه رو خارج کرد . من بیشتر حساسیتم اینه روی برد بشه تست کرد. در ضمن میخوام مجموعه کاملی از تست قطعات داخل مولتی متر باشه.

بالا