آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خرابی پلاسما جت یا بیوتی پن

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
302
1,849
فردیس
سلام دوستان و اساتید عزیز
دستگاه بیوتی پن یا پلاسما جت خیلی کم جرقه میزد قدرتش خیلی کم بود روی لول 9 مانند لول 4 عمل میکرد بازش کردم خازن c10 کمی باد کرده بود عوض کردم درست نشد بازم قدرتش کم بود موقع استارت رو دو سر خازن 5 ولت ولتاژ داره دستگاه موقعی که شارژر میزنم به باطری برق میرسونه شارژ بشه دیتا شیت ای سی 6 پایه اس ام دی را دیدم مال ایسی شارژه ولی ایسی بزرگه اونم مال فرمان و ال سی دی که کاملا السیدی و دستور فرمان عدد ها کاملا کار میکنه چون شماره نداره دیتا شیت نتونستم بگیرم ترانزیستور قدرت موسفت میباشد اوردم بیرون و با تستری که ساختم تست کردم سالم بود خازن c10 را اوردم بیرون ببینم جرقه میزنه بازم جرقه نزد خازن را جا زدم دیگه اون یکم جرقه را هم نمیزنه سیم پیچ ثانویه را هم اوردم بیرون با اهم متر چک کردم سالمه از چی میتونه باشه خروجی مسوت که به سیم پیچ میره الان میگیرم رو لول 2 ولتاژ ac گرفتم 6 ولته رو لول 9 ولتاژ10 ولته ولی هیچ جرقه ای نمیزنه ممنونم اگه راهنمایم کنید تشکر فراوان

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

pckho0r

کاربر vip
کاربر
2012-01-10
148
276
درود
مکانیزم کار این دستگاه چطوریه؟ میخواستم به عنوان هدیه برای کسی بگیرم!
صرفا با حرارت خال هارو میسوزونه یا پالس های الکتریکی به بافت وارد میکنه؟ فکر میکردم داخلش فقط یه المنت ساده باشه!

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
302
1,849
فردیس
درود
مکانیزم کار این دستگاه چطوریه؟ میخواستم به عنوان هدیه برای کسی بگیرم!
صرفا با حرارت خال هارو میسوزونه یا پالس های الکتریکی به بافت وارد میکنه؟ فکر میکردم داخلش فقط یه المنت ساده باشه!

سلام دوست من های ولتاژه رعدو برقه تو اینترنت بزن بیوتی پن فیلماش میاد کارایی را میبینی برای خطوت اضافه صورت کوچیک کردن بینی و برداشتن خالهای گوشتی ووووووو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pckho0r

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
302
1,849
فردیس
سلام دوستان عزیز
[hide]من با اینکه با تستر و اهم متر موسفت را چک کردم سالم بود .
ولی با تعویز موسفت پلاسما درست شد خیلی عجیب بود چون سالم نشون میداد قطعه را از برد کامپیوترهای خراب در اوردم زدم الان جرقه میزنه ولی اون قدرت که میخوام نداره قبلا داشتم میدونم چقدر باید قدرت داشته باشه .
فکر کنم خرابی از سیم پیچ سانویه باشه اونم تو بازار نیست.
از انجمن کمال تشکر را دارم که این فروم را ساخته و تعمیر کاران اطلاعاتشونو در اختیار هم دیگر قرار میدن[/hide]

بالا