آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: تغییر در گرداک 902 هویه پنسی

haji2015

کاربر vip
کاربر
2015-02-14
26
15
سلام اگر میشه راهنمایی کنید چگونه دسته هویه هیتر 952 به با اضافه کردن پایه روی بدنه 902 وصل کنم یعنی میخوام هم از دسته پنسی استفاده کنم و هم از دسته معمولی ( صورت تک به تک ) هویه 902 7 پین هست ولی دسته هویه پنچ سیم 952
پایه و دسته یدک هویه خریداری کردم فقط به نحوه سیم بندی شک دارم چون دسته پنسی داری 2 سنسنور هست
لطف کنید راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Jeep-W 85

kaywan206

کاربر
2018-01-11
71
49
سلام
از استادان محترم خواهشمندم جواب مشکلات سوالاتم را بدهید واقعا منتظرم و احتیاج دارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: haji2015

haji2015

کاربر vip
کاربر
2015-02-14
26
15
با عرض سلام مجدد مثل اینکه کسی نیست جواب بده
لطف کنید راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Jeep-W 85

Jeep-W 85

کاربر
2018-05-06
10
19
سلام دوست عزیز.
من تجربه چنین کاری رو ندارم ولی اگر مدار دستگاه رو بازبینی کنید بهتر نتیجه میگیرید. چون دو تا المنت هویه داره و دو تا سنسور مجزا داره یعنی هر المنت یه سنسور داره، منطقا باید هر المنت و سنسور یک مدار مجزای تغذیه داشته باشه که دمای هر المنتی رو اندازه میگیره و با توجه به اون، برق المنت رو قطع و وصل میکنه. وقتی یکی از این مسیرها رو شناسایی کردید، پین های نری ۷ پین روی دستگاه مشخص میشه و با توجه به اینکه شناسایی شده کدوم پین ارت، و کدوم پین ها برای المنت و سنسور همون المنت هست، تغییر دادن کانکتور ۵ سیم مادگی دسته هویه ۵ سیم با ۷ سیم راحته.
فقط تنها مسأله ای که هست تشخیص اینه که مدار این دستگاه دو المنت رو ‌مجزا از هم ساپورت می‌کنه، یعنی انگار دو تا دسته هویه جدا از هم داریم، یا اینکه این دو هویه، در ارتباط با هم قرار دارن که در فرض اخیر باید ببینید در این مدار، کجا و چجوری با هم مرتبط شدن که بعید میدونم اینطوری باشه.
خلاصه اینکه بدون نقشه نمیشه چیزی تشخیص داد.

جسارتا من در حد درک و اطلاعات خودم پاسخ دادم تا باعث بشم اساتید مجرب وارد عمل بشن و راهنمایی بفرمایند. پوزش بنده رو بپذیرید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: MECO
بالا