آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: علت پاک نشدن آی سی فلش سری 25Q64 در led ها

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
سلام ودرود...
بنده پروگرامر tnm2000 دارم که آپدیت نهایی هم شده.1071
ولی بعد از اپدیت جدید آیسی های فلش 25Q64 را میخونه ولی پاک یا رایت نمیکنه!
اولش فکر کردم این تلوزیون های چینی فلش شون قفله ولی چندین مدل مشابه رو چک کردم دیدم اینجور نیست..
GD25Q64C رو پروگرامر درست میشناسه ولی نه از قسمت SECURITY و نه قسمت فایل اصلی هیچ کدام رو نمیتونه پاک کنه یا رایت جدید کند..
در خواندن آی سی هم عمدتا هر دفعه یه جوره و فایلها با تغییرات جزئی خوانده میشه و درست رید نمیکنه!!!!فقط در این مورد بخصوص وگرنه در مابقی فلش ها درست عمل میکنه
-آداپتور ودرایور وکابل وپروگرامر کاملا تست شدند ومشکلی ندارند...
ممنون میشم راهش رو بفرمایید

آخرین ویرایش:

سفیر امید

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-11-29
1,058
10,003
سلام دوست عزیز وقتی پروگرامر به صورت اتوماتیک شناسائی میکنه احتمال داره که با چند نام دیگه شناسائی بشه با نام یا پسوند دیگه عملیات پاک کردن رو انجام بده در ضمن اگه احتمالا فلشت قبلا خام شده باشه پروگرامش کن شاید با این روش فعال بشه چون قبلا برام این مورد اتفاق افتاده بود گفتم شاید مشکل شما هم اینجوری حل بشه موفق باشید

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
484
875
قم
سلام ودرود...
بنده پروگرامر tnm2000 دارم که آپدیت نهایی هم شده.1071
ولی بعد از اپدیت جدید آیسی های فلش 25Q64 را میخونه ولی پاک یا رایت نمیکنه!
اولش فکر کردم این تلوزیون های چینی فلش شون قفله ولی چندین مدل مشابه رو چک کردم دیدم اینجور نیست..
GD25Q64C رو پروگرامر درست میشناسه ولی نه از قسمت SECURITY و نه قسمت فایل اصلی هیچ کدام رو نمیتونه پاک کنه یا رایت جدید کند..
در خواندن آی سی هم عمدتا هر دفعه یه جوره و فایلها با تغییرات جزئی خوانده میشه و درست رید نمیکنه!!!!فقط در این مورد بخصوص وگرنه در مابقی فلش ها درست عمل میکنه
-آداپتور ودرایور وکابل وپروگرامر کاملا تست شدند ومشکلی ندارند...
ممنون میشم راهش رو بفرمایید

سلام
۲ راه برای این مشکلی که دارید می توانید انجام بدید .

یکی اینکه با پشتیبانی TNM تماس بگیرید و گزارش بدید که آپدیت نهایی که قرار دادن رو دوباره بررسی کنن تو این موردی که شما مشکل دارید و پس از بررسی اگر مشکلی داشته باشه رفع کنند و آپدیت اصلاح شده ارسال کنند .

دومی هم اینه که شما برنامه پروگرامر رو بصورت کامل حذف کنید و بعد از ریستارت کردن ویندوز دوباره از نو نرم افزار رو نصب کنید و آپدیت رو با این تفاوت انجام بدید که تا نسخه ی قبل آخرین آپدیت که مشکل داشته رو انجام بدید و دیگر آخرین نسخه رو نزنید تا اصلاحیه آپدیت جدیدتر از اون بیاد .

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
سلام اگر از تلوزیونهای چینی شارپ هست مشکل از خود آیسی هست
چون من با پروگرامر RT هم همین مشکل رو دارم.
درود
اره دقیقا همین مدل رو هر چی دارذم این مشکل رو داره..اگه خام رو فلش بزنم؟قبول میمنه تلوزیون؟

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
484
875
قم
درود
اره دقیقا همین مدل رو هر چی دارذم این مشکل رو داره..اگه خام رو فلش بزنم؟قبول میمنه تلوزیون؟

شما آی سی 64 ی باشه فایل سالم ازش داشته باشی می تونی بزنی و مشکلی نداره .

بالا