آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: سوال در مورد فروش یا بازاریابی فایل

faranesh

کاربر
2021-02-27
2
1
33
سلام
توی نت سایتهایی هست که میشه فایل یا پروژه ای رو برای فروش گذاشت ولی با واسطه هست که مشکل تحریم هست سوالم در رابطه با این سایتها نیست.
چه سایتهایی برای فروش مستقیم یک فایل یا پروژه البته به صورت مستقیم نه با واسطه که بشه به افراد مستقیم فایل رو فروخت و به نوعی بازاریابی محصول و فایل رو انجام داد؟
سوالم در مورد سایتهای موجود هست نه نحوه فروش. اشتباه نشه.
هر کی میدونه راهنمایی کنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

dbchista

کاربر
2020-12-02
494
418
آذرشهر
dbchista.ir
سلام
توی نت سایتهایی هست که میشه فایل یا پروژه ای رو برای فروش گذاشت ولی با واسطه هست که مشکل تحریم هست سوالم در رابطه با این سایتها نیست.
چه سایتهایی برای فروش مستقیم یک فایل یا پروژه البته به صورت مستقیم نه با واسطه که بشه به افراد مستقیم فایل رو فروخت و به نوعی بازاریابی محصول و فایل رو انجام داد؟
سوالم در مورد سایتهای موجود هست نه نحوه فروش. اشتباه نشه.
هر کی میدونه راهنمایی کنه.

سلام

بستگی داره چه فایلی بخواید بفروشید.
مثلا اگه فایل تون محتوای آموزشی داره، "فرادرس" و "مکتب خونه" ... پیشنهاد میکنم. اگه مثلا قالب یا افزونه برا وب سایت می خواید بفروشید "ژاکت" رو پیشنهاد می کنم. اگه فایل تون اپلیکیشن هست "راست چین" رو پیشنهاد می کنم. البته تو راست چین قالب و افزونه هم می تونید بفروشید. بستگی داره به اینکه چه چیزی می خواید بفروشید.
البته تو اینا سایت واسطه هست و این هم به نفع فروشنده هست هم به نفع خریدار. از طرفی چون خیلی شناخته شده هستند و کاربرای زیادی دارند لازم نیست برای فروش فایل تون خیلی تبلیغ کنید. همین که کار باکیفیت بدید می تونید بازار خوبی داشته باشید.
یه سایتم دیدم "فرافایل" که امتحانش نکردم. می تونید امتحان کنید و نتیجه رو بگید.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: faranesh

faranesh

کاربر
2021-02-27
2
1
33
سلام
ممنون از پاسختون. سایت های خارجی موردی میشناسید برای ارتباط یا ارسال پیام مستقیم بدون واسطه و سریع. لزوما نمیخوام سایت اختصاصی باشه بلکه بشه با افراد حقیقی یا شرکت ها در ارتباط بود برای بازاریابی یک فایل بدون در در نظر گرفتن محتوا. نمیدونم فیسبوک سایت مناسبی هست یا نه برای این کار ؟

بالا