آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: قطع وصل شدن مودم TD-W8961N

drfeizi

کاربر
2021-02-22
2
7
39
سلام وقت بخیر خسته نباشید

مودم TD-W8961N دارم که هی مودم قطع میشه و بعدش وصل میشه از اینترنت پارس آنلاین استفاده میکنم با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتن از صبح تا شب 110 بار قطع وصل شده
هی چراغ وایرلس و اینترنت خاموش میشه بعد مودم خودم خاموش روشن میکنم وصل میشه اگر نکنم خودش بعد از چند دقیقه وصل میشه
بنظر اساتید مشکل چیه ؟

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
270
517
بوشهر
درود
اگر تلفن رو خط دارید و اگر اسپیلیتور تو مسیر دارید بر دارید و مودم رو مستقیم به خط بزنید و تست کنید
با دستور tracert 4.2.2.4 در cmd میتونید ببینید ارتباط با مودم و سایر مسیرها رو چک کنید (پینگ اول ارتباط با مودمه)
اگر ارتباط با مودم مشکل نداشته و پینگ دوم مشکل داشت خطه
اگر پینگ سوم یا بعد از اون مشکل داشت سرویس دهندس
البت مطمئن نستم ولی فک کنم همینه(اساتید راهنمایی کنن لطفا)

siavash63

کاربر vip
کاربر
2013-08-25
46
104
خوزستان
سلام من هم همین مودم دارم واز پارس انلاین هم انترنت میگیرم بیشتر وقتا این مشکل دارم مشکل از سیم تلفن از پیش جعبه تو خیابونه بخاطر اب بارون رسوب میکنه وسیاه میشه اونو درست کنی تا چند ماهی خوب میشه بخاطر زیر ساخت های ضعیف وسرقت سیمها این مشکلات رو داریم

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
865
تهران
سلام وقت بخیر خسته نباشید

مودم TD-W8961N دارم که هی مودم قطع میشه و بعدش وصل میشه از اینترنت پارس آنلاین استفاده میکنم با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتن از صبح تا شب 110 بار قطع وصل شده
هی چراغ وایرلس و اینترنت خاموش میشه بعد مودم خودم خاموش روشن میکنم وصل میشه اگر نکنم خودش بعد از چند دقیقه وصل میشه
بنظر اساتید مشکل چیه ؟

سلام اول از پشتیبان بخوا سرعت سرویستو از اونی که داری پایین تر بیاره مثلا اگر سرعت هشت مگ داری بگو روی شش مگ تنظیم کنه اگه نشد
ببین با کابل لن در حالی که وای فای خاموش است ایا باز قطعی داری اگر بازم داری سخت افزاریه و میشه حلش کرد

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
دوست عزیز این ایراد رو زیاد داشتم و اکثرا با این روش ها جواب گرفتم
تعویض آداپتور
تعویض خازن های 470 - 220 و 100 میکرو
لحیم سردی و بروز رسانی ورژن مودم
و اکثرا با مورد اول و اخر جواب گرفتم

jafarttl

کاربر vip
vip
کاربر
2013-01-29
241
291
دوست عزیز ممکنه نویز روی خطتون زیاد شده باشه با پشتیبان تماس بگیرید تا چک کنن.ودر غیر اینصورت عیب تغذیه دارید که باید همانطور که اشاره شد یا آداپتور یا خازن روی برد رو عوض کنید

بالا