آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نقشه برد تغذیه مدل استارست aaq-017x-003-3a

koroshsh

کاربر
2011-01-06
57
36
سلام دوست عزیز مقاومتها همانطور که در عکس پیداست همگی3.6 اهم هستندمشاهده فایل‌پیوست 173899
البته اگر ترانزیستورFQPF2N60سوخته باشه حتما آی سی U1(شش پایه )هم سوخته
در یک مورد مشابه من از تغذیه استار200 استفاده کردم بدین ترتیب که قسمت اولیه برد تغذیه را از زیر ترانس وسط برد بریدم وجدا کردم وبرد استار200 را بجاش قرار دادم واستفاده نمودم یعنی قسمت اولیه از استارست200 وثانویه از برد SR X-230 USB

سلام دوست خوبم لطف کردی
ببخشید دیر تشکر کردم و جواب دادم
روی برد تست کردم ترانزیستور سوخته شورت شده
چطوری میتونم ایسی شش پایه تست کنم؟در ضمن دستگاه مذکور با کشیدن دو شاخه از پریز و وصل مجدد ب برق دستگاه به حالت استندبای نمیره و مستقیم روشن میشه!علت بنظرتون چیه؟با کمال تشکر و منت گذاشتین

koroshsh

کاربر
2011-01-06
57
36
سلام بچه ها کسی نمیدونه عیب از چیه وقتی که دوشاخه از برق میکشم بعد دوباره ب برق میزنم مستقیم روسن میشه و ب حالت استندبای نمیره علت چیه بنظرتون؟با تشکر

giga

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-27
78
167
سلام دوست عزیز ممنون میشم اگر لطف کنید مشخصات دیودهای d11 ,d14 خروجی ترانس چاپر رو برام بنویسین. دیودهای خروجی پاور همین مدل x95usb هست.متشکرم
سلام
D6,7=HER107
D8=HER107
D9=HER205
D10=FR107
D11=SR360
D14=SR3100

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jamejam

giga

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-27
78
167
سلام دوست خوبم لطف کردی
ببخشید دیر تشکر کردم و جواب دادم
روی برد تست کردم ترانزیستور سوخته شورت شده
چطوری میتونم ایسی شش پایه تست کنم؟در ضمن دستگاه مذکور با کشیدن دو شاخه از پریز و وصل مجدد ب برق دستگاه به حالت استندبای نمیره و مستقیم روشن میشه!علت بنظرتون چیه؟با کمال تشکر و منت گذاشتین
سلام دوست عزیز اگه ترانزیستور FQPF2N60 سوخته وشورت شده چطور ممکنه دستگاه با وصل دوشاخ به برق روشن بشه من متوجه نشدم واما اگه دستگاهتون روشن میشه ابتدا اون را با کنترل خاموش کنید وبعد از برق بکشید ودوباره اونو به برق بزنید وببینید که روی استند بای میره یا مستقیم روشن میشه؟

koroshsh

کاربر
2011-01-06
57
36
سلام دوست عزیز اگه ترانزیستور FQPF2N60 سوخته وشورت شده چطور ممکنه دستگاه با وصل دوشاخ به برق روشن بشه من متوجه نشدم واما اگه دستگاهتون روشن میشه ابتدا اون را با کنترل خاموش کنید وبعد از برق بکشید ودوباره اونو به برق بزنید وببینید که روی استند بای میره یا مستقیم روشن میشه؟

سلام مجدد و ممنون ک وقت گذاشتین.ببین دستگاه روشن نمیشود که دادم واسه تعمیر بعد طرف دستگاه به من داد به هنراه برد پاور دستگاه.ک دستگاه تست کردم دیدم روشن میشه ولی برق میره رو حالت استندبای نمیره بعد ک باز کردم دیدم برد پاور عوض کرده بود.حالا مت میخوام برد خودشو تعمیر کنم که دستگاه به حالت استندبای برود.اره تست کردم اگر با کنترل خاموش کنم بارم مستقیم روشن میشه

koroshsh

کاربر
2011-01-06
57
36
با سلام و تبریک سال نو
کسی تا حالا با مشکل روشن شدن مستقبم دستگاه روبرو شدهمشکل از یاور دستگاه هست یا مین برد؟

بالا