آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: نیاز به فایل فلش DVR thb70xxt16

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام نیاز به فایل فلش DVR 16Ch thb70xxt16 دارم
شماره شاسی THB70XXT16-3521A V1.01B
تعداد کانال 16
شماره آیسی ایپیرام : FM24C08D
سایز آیسی فلش 16mb
ممنون میشیم خیلی به این فایل نیاز دارم
1.jpg
2.jpg

آخرین ویرایش:

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام دوستان عزیز و مدیر بخش دوربین و DVR جناب آقای Poya22
من خیلی گشتم تا ابن فایل رو پیدا کردم
بعد از این که فایل فلش زو بر روی آیسی فلش و فایل ایپیرام رو بر روی آیسی ایپیرام پروگرام کردم
دستگاه بالا میاد اما بر روی حالت NVR هست و موقعی گه بالا میاد خطای مک آدرس میده
از قسمت تنظیمات که میخوام رو حالت DVR قرار بدم دستگاه رو فقط دوربین ip ساپورت میکنه و AHD نداره تصویرش رو در زیر قرار دادم
IMG_20210221_150715.jpg
متاسفانه فایل اصلی رو یک سایت میفروشه در شیراز که تماس گرفتم باهاشون گفتند که مسئول مربوط به تعمیرات و فایل های فلش رو اخراج کردیم و فعلا امکان ارائه فایل رو نداریم اینم شانس ما
اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم اگرم دوست عزیزی فایل سالم رو داره بنده هزینش رو پرداخت میکنم چون هرچیزی بهایی داره

پیوست‌ها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: adnan

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
شما اول فایل ایپروم خودشو دوباره پروگرام کنید و با دقت لحیم کنید فقط ایپروم را پروگرام کنید به ای سی فلش دست نزنید . انشاالله که پاک نکرده باشید بک اپ ان را داشته باشید بعد این فایل را از لینک زیر بگیرید از زیپ خارج کنید و روی یک usb flash با فرمت fat32 بریزید و دستگاه را روشن کنید برید در قسمت ادونس در قسمت اپدیت و فایل داخل usb را انتخاب کنید و اپدیت را بزنید تا دستگاه اپدیت شود و مشکل حل میشود .حتما باید فایل ایپروم خودشو بریزید. خطای مک ادرس بخاطر ان است که یا ایپروم را درست لحیم نکرده اید یا فایل داخل ایپروم برای این برد نیست
در ضمن نیازی به هزینه ندارد

[hide]https://s17.picofile.com/file/8425873142/update.rar.html[/hide]

آخرین ویرایش:

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
شما اول فایل ایپروم خودشو دوباره پروگرام کنید و با دقت لحیم کنید فقط ایپروم را پروگرام کنید به ای سی فلش دست نزنید . انشاالله که پاک نکرده باشید بک اپ ان را داشته باشید بعد این فایل را از لینک زیر بگیرید از زیپ خارج کنید و روی یک usb flash با فرمت fat32 بریزید و دستگاه را روشن کنید برید در قسمت ادونس در قسمت اپدیت و فایل داخل usb را انتخاب کنید و اپدیت را بزنید تا دستگاه اپدیت شود و مشکل حل میشود .حتما باید فایل ایپروم خودشو بریزید. خطای مک ادرس بخاطر ان است که یا ایپروم را درست لحیم نکرده اید یا فایل داخل ایپروم برای این برد نیست

hidden content may not be quoted

عزیزی استاد،بلاخره برای اینجور فایل های فلش عزیزان هزینه کردن تا تهیه کردن به این خاطر گفتم.
متاسفانه ایپیرام رو بک آپ نگرفتم کلا ایراد از خودمه که هواسم نیست بک آپ بگیرم اول
چی دستور میدین؟

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir

hidden content may not be quoted

من فایل ایپیرامی که در فایل پیوست در همین پست گذاشتم رو پروگرام کردم

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
فایل ایپروم خیلی پیچیده و کد شده هست و مشخص نمیشود برای چه بردی هست و تنها راه ان کپی از برد مشابه است .نباید ایپروم یک برد را پاک کرد خیلی بندرت خراب میشود.دو راه دارید یا از فایل ایپروم برد مشابه کپی کنید که ان هم باعث میشود انتقال تصویر در هر دو برد خراب شود اگر هر دو برد به اینترنت وصل باشند یا از برد اوراقی استفاده کنید .متاسفانه من فایل ایپروم ندارم
شما با همان فایل اپدیت کنید و پایه های ایپروم را خوب لحیم کنید شاید مشکل حل شود

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
فایل ایپروم خیلی پیچیده و کد شده هست و مشخص نمیشود برای چه بردی هست و تنها راه ان کپی از برد مشابه است .نباید ایپروم یک برد را پاک کرد خیلی بندرت خراب میشود.دو راه دارید یا از فایل ایپروم برد مشابه کپی کنید که ان هم باعث میشود انتقال تصویر در هر دو برد خراب شود اگر هر دو برد به اینترنت وصل باشند یا از برد اوراقی استفاده کنید .متاسفانه من فایل ایپروم ندارم
شما با همان فایل اپدیت کنید و پایه های ایپروم را خوب لحیم کنید شاید مشکل حل شود

با همون فایل پروگرام کردم و آپدیتی که دادین رو انجام دادم و پیغام آپدیت با موفقیت انجام شد اومد و بعدش ریست که شد لوگو اولیه میاد و بعد تصویر سیاه میشه و دیگه چیزی نمیاد

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
با همون فایل پروگرام کردم و آپدیتی که دادین رو انجام دادم و پیغام آپدیت با موفقیت انجام شد اومد و بعدش ریست که شد لوگو اولیه میاد و بعد تصویر سیاه میشه و دیگه چیزی نمیاد

استاد،نگاه کردم تو سیستمم دیدم از فایل ایپیرام بک اپ گرفتم، انجام دادم و آپدیت هم زدم بازم به همون صورت هست و فقط دوربین ip ساپورت میکنه

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
اگر موقع روشن شد یک صفحه می اید که مک ادرس بصورت دیفالت هست

یک تست برای من انجام دهید .در عکس زیر یک دایره روی دو تا مقاومت کشیدم ای سی ایپروم را بردارید و ان دو مقاومت را که 4.7k است را هم بردارید .لطفا گم نکنید .همان جا یک پایه مقاومت را لحیم کنید تا گم نشود. بعد اهمتر را در تست دیود بزارید زمین کابل اهمتر را بزنید به بدنه برد و کابل قرمز اهمتر را بزنید به جای پایه های 5 و 6 ای سی ایپروم
باید یک عدد مثل 500 یا 600 را نشان دهد اگر یکی از پایه ها هیچ عددی را نشان نداد یعنی یکی از پایه ها از زیر cpu قطع شده است .
در عکس بعد ان دو تا پایه که دایره قرمز دارد قطع شده معمولا بالایی قطع میشود
تست کنید جوابش بدهید .دستکاری دیگه نکنید

دو تا مقاومت اصلا روی برد هست؟؟؟؟؟؟؟

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
اگر موقع روشن شد یک صفحه می اید که مک ادرس بصورت دیفالت هست

یک تست برای من انجام دهید .در عکس زیر یک دایره روی دو تا مقاومت کشیدم ای سی ایپروم را بردارید و ان دو مقاومت را که 4.7k است را هم بردارید .لطفا گم نکنید .همان جا یک پایه مقاومت را لحیم کنید تا گم نشود. بعد اهمتر را در تست دیود بزارید زمین کابل اهمتر را بزنید به بدنه برد و کابل قرمز اهمتر را بزنید به جای پایه های 5 و 6 ای سی ایپروم
باید یک عدد مثل 500 یا 600 را نشان دهد اگر یکی از پایه ها هیچ عددی را نشان نداد یعنی یکی از پایه ها از زیر cpu قطع شده است .
در عکس بعد ان دو تا پایه که دایره قرمز دارد قطع شده معمولا بالایی قطع میشود
تست کنید جوابش بدهید .دستکاری دیگه نکنید

دو تا مقاومت اصلا روی برد هست؟؟؟؟؟؟؟

چشم ولی از سلامت این دی وی آر مطمئنم چون که تصویر داشت و همه چیز اوکی بود فقط بعضی مواقع تصویر ضبط نمیکرد، من گفتم حتما مشکل نرم افزاریه اومدم و فایل فلش رو پروگرام کردم بعد این مشکلات شروع شد دیگه
که درخواست فایل فلش دادم و ....
راستی استاد وقتی یک دقیقه روشنه دستگاه پردازنده و انکودرها به حدی داغ میشن که گرماشون از روی هیت سینگ ها پیداس یعنی دست میزارم روی هیت سینگها گرما حس میشه کاملا

بالا