آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کم شدن سرعت لپ تاپ بعد از ریختن اب

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
ممنون از دوستان
هارد رو چک کردم بد سکتور نداره و حتی هارد دیگه رو انداختم و دوباره ویندوز نصب کردم
تمامی درایورها نصب هست
در مورد دیبال هم باید بدم تعمیرگاه چون من ابزار ندارم
یه تعمیرات خوب تو تبریز میشناسید؟

aliazadi1234

کاربر vip
کاربر
2013-12-02
38
100
001.jpg

این قطعه رو چک کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nima20-20

yousef55

کاربر vip
کاربر
2009-07-17
123
268
اتصال اهمی و خازنی بالا بین پایه های کریستال باعث کاهش فرکانس کاری اون میشه
ممکنه در اثر ریختن مایعات مسیر کریستال دچار اهم بالا یا طرفیت خازنی شده باشه

reza5628

کاربر vip
کاربر
2009-10-02
100
176
سلام دوست عزیز با توجه به گزارش های شما در مورد کارهای انجام شده و نیز نظر دوست عزیزمون که برای من محترم است اما اگر ایسی I/o خراب باشد عملا سیستم یا ریست پی در پی میشود یا پردازنده ران نمیشه این ایسی در واقع یک پل مقسم ولتاژی برای در گاه های خروجی و ورودی های اطراف خودش است احتمال سولفات شدن داره که باعث کاهش راندمان پردازنده هم میشه .کرییستالم همینطور اگر سوخته باشه کلاک ایسی وجود نداره که بخواد عمل کنه فقط میتونی ریبال کنی پایه هاشو ..شما ایتدا ببین هاردد بد سکتوری نداره درایور ناشناخته تو دیوایس منیجر نداری ..راندمان پردازنه را ببین و چند درصد زیر باره ودر اخر هارد اکسترنال بجای هارد خودت استفاده کن تا ببینیم چی میشه.اگر بتونی ولتاژهای خروجی را بگیری که خیلی بهتره یه موردم داشتم ایراد از گرافیک بود که خوشبختانه با ریبال چیپ ست گرافیک کشکل حل شد

Io یه میکرو کنترل هست
پل مقسم ولتاژ برا درگاه های ورودی و خروجی اطرافش نیست

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
ممنون از دوستان
بردم تعمیراتی درست شد
گفتن از بردبوده و بدون ریبال حل شد
ممنون از همگی دوستان

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
ممنون از دوستان
بردم تعمیراتی درست شد
گفتن از بردبوده و بدون ریبال حل شد
ممنون از همگی دوستان

خوب خداروشکر که مشکل حل شده طبیعتا مشکل از برد بوده منظور من از ریبال همون هیت گرفتن با فلکس برای از بین رفتن لحیم سرد سولفاته هایه ایجاد شده بود هرکس اینجا نظری میده چون دستگاه را نداره فقط میتونه احتمال های که شما از پس ان بر میاید را مطرح کنه.وگرنه ریبال کردن نیاز به دستگاه Bgaداره .و بنده خدا یی که تعمیر کرده طبق اصول این کار بردو شستشو و هیت داده و قطعه خراب را تعویض کرده

بالا