آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های دور برد در اين تاپيک مطرح کنيد

kakhk_mt

کاربر vip
کاربر
2010-12-12
18
15
با سلام من یک گوشی swisscom top d410 دارم گوشی با دستگاه مادر ست نمی شود چه کار کنم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

reza rema

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-07
58
148
سنائو358

طریقه ست کردن سنائو358 قدیمی را میخواستم با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

ali_51

کاربر
2010-01-09
13
9
Tehran
با سلام گوشی پاناسونیک دوخط مدل KX-GT6700 بوق ندارد وبجز پایه شارژگوشی بیسیم هیچ کاری انجام نمیدهد درضمن بدلیل سوختن ادابتور چندروزی با باطری6ولت اتمی4/5امپر کار میکردوبعداین مشگل پیش امد ایا مدار تغذیه اسیب دیده؟ اگرممکن است راهنمایی کنید یانقشه مدار گوشی رابرایم بفرستید متشکرم

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
شما ابتدا مدار تغذیه تلفن را راه اندازی کنید احتمالا مقاومت وزنر راتست کنیددراغلب تلفنهای جینی در مدار تغذیه از ترانزیستور استفاده میشود ودر بعضی از ای سی رگولاتور بررسی کنیدودر صورت خرابی ان را تعویض کنید ونتیجه را اعلام کنید اگر نقشه این مدل را داشتم برایتان میفرستم

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با عزض سلام و ادب
يک بيسيم پاناسونيک مدل kx-T3836BEH برا تعمير آوردند که همه چيزش کار ميکنه فقط وقتي زنگ ميزنند بيس زنگ ميخوره ولي گوشي زنگ نميزنه(از بازر گوشي صدايي نمياد)
لطفا راهنمايي کنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برد گوشي و بيس را سرويس کردم
بازر گوشي رو هم عوض کردم درست نشد.
با تشکر.
دست مولا يارتان.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: darzi

ali_51

کاربر
2010-01-09
13
9
Tehran
:a12:باسلام وتشکراز( shomal )عزیزچون قطعات بصورت اس ام دی نصب شده اندتشخیص مقاومت از دیودومقدارشان بدون نقشه مشکل است لطفا از تجربیات خود ما را بی نسیب نکنید متشکرم

imperial

کاربر
2011-02-12
1
0
با عرض سلام خدمت عزیزانی که دارن تو این انجمن زحمت میکشن.
من بعد از جستجوهای زیادی که کردم این انجمن رو پیدا کردم و فکر میکنم متخصصین این انجمن بتونن مشکل منو حل کنن.
چیزی که من بهش نیاز دارم تو این انجمن به صورت تخصصی بهش اشاره ای نشده ولی من فکر میکنم باید شباهت هایی با گبرنده و فرستنده تلفن بی سیم داشته باشه.
من چیزی میخوام مثل گیرنده و فرستنده تلفن بیسم روی فرکانس 2.4 گیگاهرتز کار کنه.
از اونجایی که الانه تلفنای بیسیم روی این فرکانس کار میکنم این بخش رو مناسب دیدم که این درخواست رو توش بکنم.
من زیاد از الکترونیک سر رشته ندارم اما یکی از دوستام هست که رشتش الکترونیکه اما از پس این نتونس بر بیاد ولی اگه بهش کمک بشه میتونه یه کارایی بکنه.
من اید سیستمو برای یه کار خواص میخوام. اگه بتونید کمکم کنید جزئیاتشو براتون میگم.
پیشاپیش ممنونم.

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام و خسته نباشید.
کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
با سلام من یک گوشی swisscom top d410 دارم گوشی با دستگاه مادر ست نمی شود چه کار کنم؟
با سلام
هر دو دستگاه را باز نمایید و روی آی سی فلش یک شماره با برچسب نوشته شده هر دو را ارسال کنید تا راهنمایی تان کنم

بالا