آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های دور برد در اين تاپيک مطرح کنيد

irantksat

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-11-02
888
6,496
باسلام پاناسونیکkx-tc1221bxb هیچ ارتباطی بین bsse وhandset برقرار نمیشود لطفاً راهنمایی کنید رویhandset جملهno link to base نمایش داده میشود.
باتشکر:smilie_help:

سلام
پس از اجرای فرمایش و راهنمایی دوست خوبم آقا آونگ ، برد و کیپد آن را با تینر و مسواک کاملا بشویید . سپس باطری را با یک آداپتور 12 ولت برای چند لحظه کوتاه شک دهید . گوشی را ببندید و در جای خود قرار دهید و ببینید چه میشود !
لطفا گزارش کار خود را اعلام فرمایید

baby202020

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
51
115
با سلام من یک گوشی panasonic 1232 دارم که به برق خورده و برق خورگی که یک کقاومت 1 اهم توش خراب شده بود برطرف شد ولی بیس ان نه صدای اسپیکر دارد نه دهنی ولی از طریق بیسیم همه چیز کار میکند راهنمایی لطفا

baby202020

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
51
115
هیچ کس نیست این جا جواب بده ما هر وقت تو بخش تلفن یه سوال کردیم هیچ کس جواب نداد مدیریت این بخش خیلی ضعیف عمل میکند

Padashi

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام من یک گوشی panasonic 1232 دارم که به برق خورده و برق خورگی که یک کقاومت 1 اهم توش خراب شده بود برطرف شد ولی بیس ان نه صدای اسپیکر دارد نه دهنی ولی از طریق بیسیم همه چیز کار میکند راهنمایی لطفا
با سلام همکار محترم فرمایش جنابعالی کاملا درست است اما در اثر سوختگی فقط مقاومت کم اهم نیست که دچار سوختگی می شود بلکه ترانزیستورهای a92-a42-8550-8050-9014 و دیود زنزهای 18ولت و 6.8ولت و قطعات دیگر هم می سوزند که باید انها را بررسی کنید

Padashi

VIP+ افتخاری
کاربر
دستگاه گوشی تلفن بیسیم پاناسونیک به مدل model no:kx-TG6500BXB با پاور تغذیه 9ولت 500میلی امپر که قابلیت همزمان دوخط

با سلام خدمت دوستان : یک دستگاه گوشی تلفن بیسیم پاناسونیک به مدل model no:kx-TG6500BXB با پاور تغذیه 9ولت 500میلی امپر که قابلیت همزمان دوخط تلفن را دارد وجود دارد که مشکل ان مواجه شدن با پیغام NO LINK TO BASE..MOVE CLOSER TO BASE AND TRY AGAIN می باشد البته این پیغام فقط در زمانی که از اسپیکر یا همون بلندگوی بیرونی بی سیم استفاده می کنیم می باشد و گرنه کلیه امکانات ان درست کار می کند شاید

rahim_ehsan_997

کاربر
2008-01-31
51
173
سلام
من یه تلفن پاناسونیک دارم مدل tg2343 که وقتی اداپتورش رو به
برق میزنم نشانگرهای charge message answer on شروع به
چشمک زدن میکنه و غیر قابل استفاده است ایا کسی از اساتید
یا دوستان میتونن کمکم کنن ایا نیاز به فلش است اگه فلش باید
بشه کسی فایلشو داره

k.homanian

کاربر
2010-07-25
3
0
سلام وقت بخیر تلفن بی سیم swisscom t220بوق اشغال پخش میکند و پیام busy نمایش داده می شود. با رجیستر کردن handset و base نیز مشکل حل نشد .لطفا راهنمایی کنید.

k.homanian

کاربر
2010-07-25
3
0
سلام وقت بخیر تلفن بی سیم swisscom t220بوق اشغال پخش میکند و پیام busy نمایش داده می شود. با رجیستر کردن handset و base نیز مشکل حل نشد .لطفا راهنمایی کنید.

بالا