آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های دور برد در اين تاپيک مطرح کنيد

SOHEIL SET

کاربر
2007-07-06
18
30
با سلام .یک تلفن پاناسونیک دو گوشی دارم یکی از گوشی ها زمانی که از بیس به فاصله یک متر دور میشه بکل ارتباطش قطع میشه ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از چی میتونه باشه .در ضمن گوشی دیگش کاملا سالم ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: askari2

sinapaknia

کاربر
2017-01-13
4
2
سلام خسته نباشید خدمت همکاران
تلفنها ی زیادی هست که بدون باطری. شماره گیری نمیکنن یه مورد گوشی آوردن بدون باطری در حالت وصل بودن گوشی مشکلی نداره به محض گذاشتن گوشی مرتب خط تلفن را قطع و وصل میکنه
از این نوع ایراد زیاد برخورد میکنم ترانزیستور a94وa42ودیودها را تعویض کردم جواب نداد فکنم مشکل از

مشکل از تغذیه باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

• Like

Mostafa.dvb

کاربر
2017-01-27
6
3
سلام به اساتید یک گوشی پاناسونیک بیسیم TC1222JXB برای تعمیر دارم که اولش بوق نداره و فقط صدای خش خش بلند میده و به خط وصل نمیشه ولی بعضی مواقع تست میکنی درسته و بوق هم داره
کارهای انجام شده : تعویض آداپتور و سیم خط و تست در جایی دیگر - سرویس برد و تست خروجی آیسی رگولاتور 8 ولت که اوکی هست و ریبال کردن برد و قلع مردگی

لطفا اساتید راهنمایی کنن ممنون میشم

Shayan371

کاربر vip
کاربر
2017-02-13
9
3
با سلام یک تلفن گیگاست مدلa120دارم که به برق خورده هیچکدام از قطعاتش آسیب ظاهری ندارداحتمال آسیب کدام قطعات بیشتر است؟تلفن شارژ می شود اما بوق ندارد.

آخرین ویرایش:
  • Like

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
با سلام یک تلفن گیگاست مدلa120دارم که به برق خورده هیچکدام از قطعاتش آسیب ظاهری ندارداحتمال آسیب کدام قطعات بیشتر است؟تلفن شارژ می شود اما بوق ندارد.

سلام . میشه بگی چه قطعاتی رو تست گرفتی بعلاوه اینکه برام عکس بزاری . عکس واضح از رو و پشت برد . آیا وریستور دارد؟ تست کردی سالم بود؟

• Like

mamal_kh

کاربر
2010-05-29
11
10
سلام
یک گوشی پاناسونیک 1743w دارم.ظاهرا آداپتورش مشکل داشته و حالا display بیس آن چشمک میزند.تمام نوشته ها خاموش و روشن می شوند.احتمالا قطعه ای مثل خازن روی برد خراب شده.لطفا راهنمایی نمایید.متشکرم

• Like

hamid1001

کاربر
2016-11-02
9
6
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز.
یک عدد گوشی تکنوتل مدل TF-5144 برق خورده برای تعمیر دارم .با تعویض ترانزیستور A92 و فیوز آن تلفن بالا اومده ، اما با اینکه شماره میتونم بگیرم ، اما تماس برقرار نمیشه و اینکه بعد از گذشت یه زمان بسیار کوتاه خط تلفن رو مشغول می کنه .لطفا راهنمایی کنید .ممنون.
شاسی هوگ رو هم عوض کردم.

بالا