آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های دور برد در اين تاپيک مطرح کنيد

farajtel

کاربر
2008-02-05
93
1,091
با سلام من یک پانا سونیک دارم که کوشی اش بعضی وقتی ها می گیره در ضمن با تستر که تست می کنم خوب جواب می دهد اما وقتی به خط تلفن وصل می کنم وقتی شماره را می گیرم صدای خش میدهد یا بوق اشغال دوستان اگر مقدور بود راهنمایی کنید ؟ممنون
دوست عزیز منظورت را متوجه نشدم بیشتر راهنمایی کن ولی احتمالا از باتری است درغیر اینصورت از برد آن است

marfan

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-08
309
920
با سلام وقتی که با تستر تست می کنم سالم نشان می دهد ولی روی خط گا هی می گیره اکثرا بوق اشقال می زند در ضمن باتری را هم عوض کردم ایراد از برد است ؟با تشگر

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
عدم پخش صدا در سنائو258 پلاس

با سلام من يك 258 دارم كه از پايه نه صداي زنگ و نه صداي پيج پخش نميشه بلند گو رو هم تعويض كردم باز هم نشد ايا كسي اطلاعي و يا نقشه اي از اين مدل نداره؟ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: askari2

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام لطفا طريقه ست كردن گوشي با پايه بيسيم mafco مدل m250 برام بزارين ممنون

آخرین ویرایش:

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام من یک پانا سونیک دارم که کوشی اش بعضی وقتی ها می گیره در ضمن با تستر که تست می کنم خوب جواب می دهد اما وقتی به خط تلفن وصل می کنم وقتی شماره را می گیرم صدای خش میدهد یا بوق اشغال دوستان اگر مقدور بود راهنمایی کنید ؟ممنون
ترانزيستور خط رو تعويض كن حل ميشه

arashmasam

کاربر
2009-06-30
21
120
با سلام به دوستان

گوشی بیسیمه من SWISSCOM مدل Trend Z100 هستش

وقتی گوشی رو در دستگاه مرکزی قرار میدم چراغ شارژ دستگاه روشن میشه و حتی خوده گوشی دستی عمل شارژ رو نشون میده... ولی عمل شارژ باتری کامل نمیشه و حتی شارژ باتری رو هم میخوره...

دوستان اگه کمک کنن ممنون میشم

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
با سلام به دوستان

گوشی بیسیمه من swisscom مدل trend z100 هستش

وقتی گوشی رو در دستگاه مرکزی قرار میدم چراغ شارژ دستگاه روشن میشه و حتی خوده گوشی دستی عمل شارژ رو نشون میده... ولی عمل شارژ باتری کامل نمیشه و حتی شارژ باتری رو هم میخوره...

دوستان اگه کمک کنن ممنون میشم
با سلام دوست عزیز قسمت شارز دستگاه مادر خراب است در گوشیهای دیگر مانند سنوا خرابی مقاومت شارز(اهمی شدن.تغییراهم)ویا قلع مرده بودن ترانزیستور شارز چنین عیبی بروز میکند

mahdi.avr

کاربر
2009-08-25
10
21
من یک پاناسونیک دارم عدد 2 گوشیش نمی گیره

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: askari2

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
با سلام ودرود
تلفن پاناسونیک مدلkx-tg2433bxbبرد آن بسیار کم شده و صدای دهنی از فاصله نه چندان دور قطع ووصل میشود ولی از نزدیک خوب است.
ممنون میشوم بنده را در رفع عیب راهنمایی بفرمایید.

بالا