آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تعمیر اینورتر ایران ترانس جوش

rapap

کاربر
2018-11-09
6
5
24
سلام خدمت همه بزرگواران سه تا دستگاه جوش ۲۵۰امپر ایرانترانس دارم که خاموش هستن رله عوض کردم ولی روشن نمیشه اشکال از چی میتونه باشه اساتید بزرگوار ممنون میشم راهنمایی کنید سیستم igbt هستش

مظاهری حسن

کاربر
2021-03-25
4
1
سلام خدمت همه بزرگواران سه تا دستگاه جوش ۲۵۰امپر ایرانترانس دارم که خاموش هستن رله عوض کردم ولی روشن نمیشه اشکال از چی میتونه باشه اساتید بزرگوار ممنون میشم راهنمایی کنید سیستم igbt هستش

در خروجی برد تغذیه 330 ولت دارید یا میزانش کمتره، 15 دقیقه به برق باشه ببینید بالا میاد، اگر دیر بالا اومد از برد تغذیه و ntc ,ptc اون هست، در ضمن کلید این مدل دو قسمت مداررو کانکت میکنه وبعد تست کلید دوبل اون مسیر کانکت رو هم بررسی کنید در تغذیه دو قسمت هست ک باید چک بشه. 

محیاجان

کاربر
2019-12-11
437
992
زاهدان

سلام بزرگوار
وقتی مشکلی رو مطرح میکنید حداقل یه خرده وقت بزارید
۱- تصویر از قسمت‌های مختلف دستگاه
۲- چه کارهایی انجام دادید کامل توضیح بدید
چی شد که شک کردید ممکنه رله خراب باشه که اگر هم بفرض رله خراب باشه بازم باید دستگاه از طریق ptc روشن بشه پس مربوط به رله نیست
تست کنید اصلا ۳۰۰ ولت برق روی خازن های بزرگ دارید یا خیر
اگر داشتید احتمالأ مدار چاپر دستگاه ۲۴ ولت تشکیل نمیشه تست کنید بعد ترانس برد چاپر اصلا ۲۴ ولت برق دارید؟
سپاس

بالا