آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: راهنمایی در مورد عدم ولتاژ خروجی سریال نامبر SD6830

M.multii

کاربر
2016-12-06
3
0
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید عزیز

یه پاور برام اوردن جهت تعمیر ولی گویا قبل از من یه ادم ناشی توی مدار دست گاری کرده ، وقتی من رسیور رو باز کردم متوجه سوختن مقاومت فیوزی به همراه ایسی سوییچینگ شدم ، و البته دوتا از مقاومت های اس ام دی رو هم لحیم کاری کرده بودن که کلا من تعویض کردم ،،، در حال حاصر تمام قطعات این برد تعویض شده بجز ترانس ولی هیچ ولتاژ خروجی ندازه ،،، البته ناگفته نماند ایسی روی برد سریال نامبر SD6830 رو داشت که من SD6834 جایگزین کردم ایا اشکال از ایسی هست ،، لازم به ذکر است که ولتاژ AC بر روی پایه Vcc ایسی ولتاژ 141 ولت رو نشون میداد ،،

دوستان و اساتید لطفا راهنمایی کنید

با تشکر فراوان از شما و مدیران عزیز

دوست عزیز قوانین را مطالعه کنید ، پست شما ویرایش شد ...

پیوست‌ها

• 259.4 کیلوبایت بازدیدها: 118
  • 229.3 کیلوبایت بازدیدها: 128
آخرین ویرایش توسط مدیر:

M.multii

کاربر
2016-12-06
3
0
سلام دوست عزیز اپتو کوپلرهم عوض کن

با سلام

دوست عزیز و قوانین رو مطالعه کردم طبق قوانین اسم قطعه به همراه مارک و مدل رو کامل قید کردم ،،،
ولی در مورد این برد تمام ابتو کوبلر رو هم عوض کردم به همراه tl431 ولی بازم جواب نداد،،،فقط یه سوال دارم آیا ولتاژ ۱۴۰ ولتی روی پایه vcc عادی هست یا خیر؟؟. تو دیتاشیت قطعه نوشته نهایت فقط یه چیز تازه یادم افتاد برد فابریک خازن ۴۵۰ در ۱۰ میکرو فاراد روش نصب بود،من ۴۵۰ نداشتم به جاش ۴۰۰ در ۲۲ میکرو فاراد گذاشتم مشکلی نداره؟؟.

اشکان۸۸

کاربر
2021-02-14
1
0
آیسی ها پایه هاشون باهم فرق میکنه.جایگزین کردی پایه هارو هم درست کردی یا همونجور نصب کردی

avazeghoo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,166
942
درود

ای سی فابریک خودشو بذارین اگه ای سی شماره دیگه جایگزین کردید باید یه سری تغییرات هم بدی

بالا