آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG2361JXB

ATK.IRAN

کاربر
2019-12-16
8
2
24
سلام خدمت دوستان

یه تلفن رو میزی پاناسونیک مدل 2361 هست که باطری هردو گوشیش خراب بود تعویض کردم یکش درست شد

ولی یکی از گوشی باطری به سریع تخلیه میکنه .. یعنی طوری تخلیه میشه که دوباره باید چند ساعت بزارم برا

شارژ . با توجه که باطری ان گوشی که مورد نداره شارژ کامل میکنم میزارم رو گوشی خراب باز سریع تو یک ثانیه

باطری تخلیه میشه درضمن تست کردم اتصال کوتاه تو مدار نبود با تینر هم شستشو دادم ولی مشکل برطرف نشد ./

دوستان احتمال داره مشکل از ایسی شارژ گوشی باشه

سپاس

آخرین ویرایش:

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
. با توجه که باطری ان گوشی که مورد نداره شارژ کامل میکنم میزارم رو گوشی خراب باز سریع تو یک ثانیه

باطری تخلیه میشه
با احترام
دوست عزیز، اولا و به نظر بنده هیچ مصرف کننده ای نمیتونه باطری رو در عرض ۱ ثانیه تخلیه کنه (احتمالا و به نظر بنده ) مگر در شرایط خاص و خارج از بحث تلفن بیسیم.دوما همون باطری که میفرمایید در عرض ۱ ثانیه دشارژ میشه رو ،آیا مجدد تو گوشی دوم امتحان کردید که ببینید خالی شده و یا شارژ داره ؟ ویا داخل همون گوشی مصدوم چند ساعت شارژ میکنید.
شاید شارژ داره و شما احتمال دادید که در عرض ۱ ثانیه دشارژ شده .!!!!::agor:::whistle0:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Behrooz40

ATK.IRAN

کاربر
2019-12-16
8
2
24
با احترام
دوست عزیز، اولا و به نظر بنده هیچ مصرف کننده ای نمیتونه باطری رو در عرض ۱ ثانیه تخلیه کنه (احتمالا و به نظر بنده ) مگر در شرایط خاص و خارج از بحث تلفن بیسیم.دوما همون باطری که میفرمایید در عرض ۱ ثانیه دشارژ میشه رو ،آیا مجدد تو گوشی دوم امتحان کردید که ببینید خالی شده و یا شارژ داره ؟ ویا داخل همون گوشی مصدوم چند ساعت شارژ میکنید.
شاید شارژ داره و شما احتمال دادید که در عرض ۱ ثانیه دشارژ شده .!!!!::agor:::whistle0:

سلام خدمت مهندس
بله باطری رو گوشی سالم میزارم و به مدت 3روز باطری پایدار است وموردی نداره و قتی همون باطری که نو وسالم خریدم رو گوشی مورد نظر میزارم در چند لحظه باطری خالی میشه و همون لحظه برا امتحال رو گوشی سالم میزارم میبینم که باطری خالی شده ... اول خودم فکر کردم که بقول شما باری داره ولی علامت شارژ lcd گوشی خراب که با گوشی سالم تست کردم .. هنوز عیب برطرف نشده و هیچ خرابی هم تو برد گوشی ندیدم
آیا احتمال داره ای سی شارژ نشتی پیدا کرده باشه

سپاس​

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Parsa2309

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
سلام خدمت مهندس
بله باطری رو گوشی سالم میزارم و به مدت 3روز باطری پایدار است وموردی نداره و قتی همون باطری که نو وسالم خریدم رو گوشی مورد نظر میزارم در چند لحظه باطری خالی میشه و همون لحظه برا امتحال رو گوشی سالم میزارم میبینم که باطری خالی شده ... اول خودم فکر کردم که بقول شما باری داره ولی علامت شارژ lcd گوشی خراب که با گوشی سالم تست کردم .. هنوز عیب برطرف نشده و هیچ خرابی هم تو برد گوشی ندیدم
آیا احتمال داره ای سی شارژ نشتی پیدا کرده باشه

سپاس​

با احترام
سلام ، بدون شک وقتی نشتی ، شورتی و یا هر عاملی به این سرعت نقش مصرف کننده پیدا کنه ، تولید حرارت میکنه . در قدم اول دنبال همچین موردی باشید تا سرعت عیب یابی بالا بره ‌.از منبع استفاده کنید تا میزان جریان کشی مشخص بشه و هم نیازی به شارژ مجدد باطری ها نباشه که وقفه بیوفته .
موفق باشید

آخرین ویرایش:
بالا