آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست راهنمایی در خصوص خرید پروگرامر بایوس لپ تاپ و مادر بورد پی سی

jaberaghidat

کاربر vip
vip
کاربر
2015-01-23
61
40
سلام دوستان

می خواهم یک پروگرامر بگیرم برای بایوس مادربورد پی سی و لپ تاپ که نیاز به برداشتن آی سی نباشه

آیا همچین چیزی وجود داره ؟

ممنون می شم راهنمایی کنید

با اشکر

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام دوستان

می خواهم یک پروگرامر بگیرم برای بایوس مادربورد پی سی و لپ تاپ که نیاز به برداشتن آی سی نباشه

آیا همچین چیزی وجود داره ؟

ممنون می شم راهنمایی کنید

با اشکر

علیکم السلام
شما هر پروگرامری خریداری کنید و یا داشته باشید
میتونید توسط گیره کلیپسی که حدود ۱۳۰ تا ۱۶۰ ت است و در بازار زیاده آیسی های ۸ پایه را پروگرام کنید
البته اگر پروگرامر ندارید من بهتون پیشنهاد میدم دنبال پروگرامر SVOD3 باشید چون برای پروگرام IO لپ تاپ خیلی خوبه و راحت میشه از سوکت کیبرد انواع IO را پروگرام کرد

vahid.azmi

کاربر vip
کاربر
2016-10-03
55
48
با سلام ،

من هم میخاستم یک پروگرامر بگیرم ، من از گیرنده دیجیتال گرفته تا تلوزیون ، مادربرد بگیر و ظبط ماشین و پرینتر
در این حدود ، شما لطف کنیدچه چیزی باید بگیرم

jaberaghidat

کاربر vip
vip
کاربر
2015-01-23
61
40
علیکم السلام
شما هر پروگرامری خریداری کنید و یا داشته باشید
میتونید توسط گیره کلیپسی که حدود ۱۳۰ تا ۱۶۰ ت است و در بازار زیاده آیسی های ۸ پایه را پروگرام کنید
البته اگر پروگرامر ندارید من بهتون پیشنهاد میدم دنبال پروگرامر SVOD3 باشید چون برای پروگرام IO لپ تاپ خیلی خوبه و راحت میشه از سوکت کیبرد انواع IO را پروگرام کرد

سلام دوست عزیز
ممنون از راهنماییتون

یعنی با ایم پروگرامی که معرفی کردین میشه هم لپ تاپ هم پی سی رو بدون بلند کردن آی سی بایوس رو پروگرام کرد ؟
من در حد تعویض قطعات لپ تاپ مثل فن و هارد و سرویس فن سی پی یو و .... کار کردم
این مدلی که گفتین تقریبا با تمام امکاناتش چند قیمته ؟
و آیا تمام لپ تاپ ها و مادربورد های پی سی رو ساپورت دارند ؟
یکی پروگرامر RT809 رو بهم معرفی کرد اما خیلی گرونه
در کل نیاز به راهنمایی بیشتر دارم ممنون می شم تفاوت این دو پروگرامی که شما معرفی کردین با پروگرامر RT809 هم بهم بگین

ممنون

yousef55

کاربر vip
کاربر
2009-07-17
123
268
این پروگرامر معرفی شده فقط ای سی io پروگرام میکنه
در مورد پروگرام روی برد
هیچ تفاوتی در نوع پروگرامر نداره .. یک عدد کلیپس ۸ پین باید بخرید و به پروگرامر وصل کنی
ارزونترین پروگرامر حدود ۱ ملیون است

jaberaghidat

کاربر vip
vip
کاربر
2015-01-23
61
40
آی سی io یعنی چی ؟ منظورتون چیپ بایوس هست ؟

آیا همه بایوس های لپ تاپ 8 پین هستند ؟ و همه لپ تاپ ها رو میشه با کلیپس به پروگرامر وصل کر یا نه ؟

پس پیشنهاد دوستان SVOD3 هست ؟

آیا قبل از خرید آموزش خاصی باید ببینم ؟ مثل تعمییر تخصصی برد و ... یا نیازی نیست ؟

از کجا میشه تهیه کرد ؟

jaberaghidat

کاربر vip
vip
کاربر
2015-01-23
61
40
سلام دوستان

یک راهنمایی می خواستم یکی از دوستان بهم گفت rt809h بگیر با پارسه تماس گرفتم قیمتش تقریبا 3950 هست
توی سایت علی بابا (چین) می گشتم قیمتش با هزینه ارسال تا دبی شد تقریبا 108 دلار یعنی تقریبا 2900
البته دوستانی هم هستند که از دبی میان و رایگان برام میارن به نظرتون با قیمت 2900 خوبه بگیرم در لینک زیر

کد:
https://www.alibaba.com/product-detail/RT809H-Network-LCD-TV-Programming-Burner_1600094068815.html?spm=a2700.galleryofferlist.normal_offer.d_title.7e4f9841zm6LJZ

البته سوالم اینه که نیاز به ثبت کردن در جایی داره یا .... ؟
شنیدم پارسه پشتیبانی و جواب سوال مشتریاش رو نمیده برای همین

الان اگه به عنوان یک تازه کار بودید چکار می کردین ؟

همینو از کجا خرید می کردین

در ضمن توی لینک بالا یک سر بزنید ببینید خودشه چیزی که می خوام ؟

بالا