آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: ترانس مورد نیاز برای روشن کردن امپلی فایر خودرو

محیاجان

کاربر
2019-12-11
437
991
زاهدان
سلام دوستان
یه امپلی فایر بوستر دارم که رو ماشین نصب بوده میخوام داخل خونه راه اندازیش کنم چه آداپتور یاترانس چند آمپر لازم دارم؟ خروجی آمپلی فایرم 3400وات یعنی ۴تا خروجی850وات داره که کم نیاره پخش ماشین9650bt هستش ممنون میشم راهنمایی کنین
[video]https://uupload.ir/files/mcx4_۲۰۲۱۰۱۱۳_۲۲۴۹۴۸.jpg[/video]

Max8050

کاربر vip
کاربر
2019-05-28
138
810
32
خب اول از همه وات خروجی 3400 وات هست، اما معمولا این توان اعلام شده از سمت سازنده با توان واقعی دستگاه متفاوت هست. در حقیقت سازنده توان لحظه ای رو اعلام کرده ولی برای محاسبه مصرف برق توان RMS (میانگین) مورد نیاز هست.
اگر فرض کنیم توان مورد نیاز برای آمپ شما 1200 وات باشه (باید توی راهنمای دستگاه توان مصرفی رو پیدا کنید) جریان مورد نیازتون میشه تقریبا 100 آمپر 100=12÷1200
خب حالا چجوری تامین کنید؟
ساده ترین راه حل استفاده از باتری ماشین هست، زمانی که دستگاه روشنه باتری توان رو تامین کنه و وقتی دستگاه خاموشه باتری از طریق شارژر، شارژ بشه
اگه مشکلی با هزینه ندارید میتونید منبع تغذیه تبدیل 220 به 12 100 آمپر و یک یا دو خازن بگذارید و استفاده کنید.
اگر هم اهل ریسک هستید و مثل من سرتون درد میکنه برای به هم وصل کردن چیزای نامربوط یه منبع تغذیه ماینر بگیرید و وصلش کنید به دستگاه ( البته با گذاشتن فیلتر های لازم و قسمت مربوط به روشن کردن دستگاه)

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
سلام دوستان
یه امپلی فایر بوستر دارم که رو ماشین نصب بوده میخوام داخل خونه راه اندازیش کنم چه آداپتور یاترانس چند آمپر لازم دارم؟ خروجی آمپلی فایرم 3400وات یعنی ۴تا خروجی850وات داره که کم نیاره پخش ماشین9650bt هستش ممنون میشم راهنمایی کنین
[video]https://uupload.ir/files/mcx4_۲۰۲۱۰۱۱۳_۲۲۴۹۴۸.jpg[/video]
سلام دوست عزیز
شما بعنوان یه نمونه کاملا رایگان میتونین این کارو بکنین اگه کم آورد نمونه قویتر استفاده کنین
پاور کامپیوتر خودتونو باز کنین و به آمپلی فایر وصل کنین متوجه میشین که با حداکثر توان و صدایی که میتونین تو اون مکانتون پخش کنین مناسبه یا کم میاره
ولی معمولا برای گرفتن همچین حجم از توان باید بفرموده دوستمون پاور ماینر بزارین ولی بستگی داره شما چقدر توان بتونین تو اون مکانتون استفاده کنین
اگه منزل مسکونی داخل شهر باشه که فکر نکنم بتونی 5 تا ولومم بدی::_iRanTK.iR_::

بالا