آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: نیازمنده کلاس تعمیرات برد

rezw

کاربر
2010-10-12
18
8
تهران
سلام وقت بخیر نیاز دارم به کلاس تعمیرات برد الکتونیکی کسی کلاسی سراغ داشت لطفا کامنت بزاره و معرفی کنه با تشکر

فرهاد ریگی

مدیر تعمیرات فتوکپی ، پرینتر و فکس
مدیر تالار
2010-10-30
2,564
30,856
بلوچستان
والا آموزشگاه زیاده اما اینکه بعد آموزش بتونی در این زمینه فعالیت کنی مشخص نیست.
چند وقت پیش قرار بود کلاسهای آموزشی از طرف استاد غزال برگزار بشه که هنوز خبری نیست اگر برگزار میشد خیلی خوب میشد خیلی ها هم منتظر برگزاری همین کلاسهای آموزش الکترونیک هستن

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام وقت بخیر نیاز دارم به کلاس تعمیرات برد الکتونیکی کسی کلاسی سراغ داشت لطفا کامنت بزاره و معرفی کنه با تشکر

سلام، کلاس های بیرون مثل دانشگاه میمونن یه تئوری میگن و یه مدرکم میدن و تمام، من به شخصه از آموزشگاه چیزی یاد نگرفتم و رفتم پیش یه بنده خدا شاگردی هم تحصیل کرده الکترونیک بود و هم چندین سال تجربه کار داشت و آدمی بود که بی ادعا و دلسوزانه یادم میداد، کم هستن همچین آدمهایی، در اینجا هم استادید دلسوزی مثل استاد غزال وجود دارن که ازشون میتونی بهره ببری

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام وقت بخیر میشه ایشونو معرفی کنید ؟؟؟؟؟
[hide]https://www.irantk.ir/members/152258-غزال صفحه استاد غزال در انجمن، از دکمه تشکر هم استفاده کنید اگر نیاز به راهنمایی دارید، اینجا تشکر کردن و ... باعث دلگرمی میشه و بیشتر تمایل پیدا میکنند که راهنماییتون کنند[/hide]

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر
با عرض سلام به همکاران عزیز
اول از همه جهت استفاده ورفتن به هر کلاسی باید سطح دانش خودمان را بدانیم وبر اساس ان اقدام کنیم برای مثال ایا تحصیلات شما با رشته برق والکترونیک در ارتباط است یعنی شما اطلاعات اولیه از جمله قطعه شناسی تست قطعات وولتاژ گیری وامثال ان رامی دانید در این صورت کلاس یا مطالبی که برای عیب یابی سریعتر باشد به درد میخورد ولی اگر هیچ اطلاعات پایه ای از الکترونیک نداشته باشید اول باید اطالعات پایه خودرا تقویت کنید وبعد به سراغ عیب یابی بروید برای مثال برای تعمیر وسیله ای یکی از اساتید ویا همکاران محترم این انجمن از شما می خواهند که قطعه xرا تست وشناسای کنید در صورتی می توانید این کار را انجام دهید که با قطعات الکترونیکی اشنا باشید وعملکرد ان قطعه در مدار را بدانید با تشکر.

Moh3en78

کاربر vip
کاربر
2020-04-22
43
38
سلام خدمت اساتید عزیز 
من برای آموزش تعمیرات تلویزیون به آموزشگاه رفتم درحد صفر کیلومتر بودم از الکترونیک چیزی نمی دونستم هشت روز موندم فقط یکم درمورد مقاومت، خازن، دیود... آموزش دادن بعدش گفتن کلاس ها تموم شده میتونید برید
والا چیزی نصیبمون نشد. 

از استادان عزیز خواهش دارم اگه جایی کلاس یا شاگردی سراغ دارن ما رو در جریان بزارن تشکر.

بالا