آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خاموش شدن لپ تاپ Dell Inspiron N5010 بعد از نیم ساعت

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
821
2,355
باران های نقره ای
اینو خودم تجربه کردم وبه این نتیجه رسیدم با ویندوز ۷ و۱۰ و لینوکس سیستم گرمای زیادی تولید میکنه دور فن به حداکثر میرسه وصدای زیاد

jafarttl

کاربر vip
vip
کاربر
2013-01-29
241
291
سلام دوست گرامی اگر سیستم خنک کاری چه از نظر فن وخمیر سیلیکون اکی هست ایراد از لحیم سردی یکی از چیپها هست و بیشتر چیپ گرافیک دچار این مشکل میشه

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
821
2,355
باران های نقره ای
[hide]    

Screenshot_۲۰۲۱۰۱۰۹-۲۳۳۷۲۸.png

[/hide]

جاماسب

کاربر vip
کاربر
2017-04-03
20
27
ممنون از همه دوستان
اول ویندوز 8 را نصب میکنم و نتیجه را به دوستان گزارش میدهم. البته اگر مشتری نخواست چکار باید کرد؟
اگر نشد گرافیک را ریسولد میکنم امیدوارم مشکل حل بشه کسی از دوستان در مورد ریسولد نظری داره؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shadies

M.babaei

کاربر
2017-09-22
70
63
تهران
ممنون از همه دوستان
اول ویندوز 8 را نصب میکنم و نتیجه را به دوستان گزارش میدهم. البته اگر مشتری نخواست چکار باید کرد؟
اگر نشد گرافیک را ریسولد میکنم امیدوارم مشکل حل بشه کسی از دوستان در مورد ریسولد نظری داره؟

عرض ادب شما سئوال من رو جواب ندادین مطمئن هستین که قسمت PWM شما اوکی یا خیر ؟
واینکه ایراد شما سخت افزاری
و شما میگین تصویر هست بعد داغ شدن خاموش میشه که بر اثر داغی cpu اول pwm رو بررسی کنید بعد برید سراغ
قسمت های دیگه مدار

جاماسب

کاربر vip
کاربر
2017-04-03
20
27
عرض ادب شما سئوال من رو جواب ندادین مطمئن هستین که قسمت PWM شما اوکی یا خیر ؟
واینکه ایراد شما سخت افزاری
و شما میگین تصویر هست بعد داغ شدن خاموش میشه که بر اثر داغی cpu اول pwm رو بررسی کنید بعد برید سراغ
قسمت های دیگه مدار

سلام و عرض ادب
منظورتون دقیقا کدام بخش pwm است؟ چه ولتاژهایی باید داشته باشند؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shadies

M.babaei

کاربر
2017-09-22
70
63
تهران
سلام و عرض ادب
منظورتون دقیقا کدام بخش pwm است؟ چه ولتاژهایی باید داشته باشند؟

cpu باید ولتاژ vcore 1.2-1.9 را داشته باشد اگر داشت اوکیه نباید بیشتر از 1.9 باشه ، واینکه باید فت ها رو بررسی کنید ببینید نیمسوز یا نشتی دارن یا خیر

کل pwm بشه حتی سلف ها ببینید مادربرد اگه نتونه ویندوزی رو ساپورت کنه اجازه نصب نمیده ویا تصویر موس نمیاد یا حتی کیبورد در هنگام نصب کانکت نمیشه
اینکه شما بایه ویندوزی راه اندازی کنی وتحویل مشتری بدین که نمیشه شاید خواست ویندوز قبلی که نصب بود رو دوباره نصب کنه اگه نصب شد وبازم این اتفاق افتاد شما باید دوباره پاسخگو باشین پس ایراد شما سخت افزاری که بعد نصب سیستم ریست میشه اگه نصب نشه میگیم که مادربرد این ویندوز رو ساپورت نمیکنه در غیر اینصورت باید ایراد برطرف بشه

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
821
2,355
باران های نقره ای
دوستان این مدل ویندوز ۷ و ویستا ساپورت میکنه اگر سرویس تگ در سایت سازنده بزنید خواهید دید ودر صورت نصب ویندوز ۱۰ که نصب میشه ولی مشکلاتی مثل شما براش پیش میاد وویندوز کامل نصب نمیشه .... قرار نیست چون هر ویندوزی نصب شود روش نصب کنید باید بر اساس ساپورت سخت افزار و نرم افزار توجه نمود در صورت نصب ویندوز بغیر از آن شما در نصب درایور ها هم به مشکل میخورید مثل درایور بلوتوث وای فای کارت گرافیک اینارا باید به مشتری گفت وتوجیه کرد 

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
821
2,355
باران های نقره ای
انتظار داریم حداقل نتیجه کار در اینجا گفته شود 
همانطوری که شروع کردید 

متاسفانه تاپیک نتیجش مشخص نشد   مشکل شما چطور رفع شد و....

بالا